I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Luźno o muzyce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 17 Lut - 19:28:54

Tak! Adele jest po prostu świetna Luźno o muzyce - Page 8 340469 Ja też tak mam, że mówię, że nie lubie jakiegoś artysty, a potem słucham jego piosenek, haha xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 18 Lut - 9:26:43

Z Adele miałam tak, że była mi obojętna. Wszyscy o niej mówili, a ja tylko tego słuchałam ;p teraz nawet mam jej płytę na komputerze, więc od czasu do czasu słucham Luźno o muzyce - Page 8 136969
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 18 Lut - 13:45:48

Ale fajnie,że z jej głosem już wszystko ok Luźno o muzyce - Page 8 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 24 Lut - 12:39:15

zaczęłam słuchać one direction, trochę mi siebie żal, trudno, uwielbiam tych chłopaków.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 24 Lut - 12:42:15

pond napisał:
zaczęłam słuchać one direction, trochę mi siebie żal, trudno, uwielbiam tych chłopaków.
nigdy ich nie słuchałam, więc nie wiem, co grają.
ale tak oceniając po rzeczach z tumblra wydają się być dość zabawni i sympatyczni Luźno o muzyce - Page 8 340469
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 24 Lut - 13:02:53

taki typowy boysband, słodkie i piękne piosenki o miłości Luźno o muzyce - Page 8 340469
mogłabym mieć takich kolegów, serio.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 24 Lut - 15:32:33

zawsze miałam wrażenie że oni są jak bieber x5 lol
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 25 Lut - 3:52:21

Nienawidze 1D. Słyszałam kiedyś jedną piosenkę i dość xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 25 Lut - 9:49:36

spoko :3
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 25 Lut - 14:45:00

'kontrowersyjna' informacja: nie mam nic przeciwko Bieberowi Luźno o muzyce - Page 8 340469 nie słucham ani nie przepadam za nim, ale nie mam nic przeciwko. niech sobie śpiewa, a kto go lubi, niech słucha. Generalnie mam takie podejście do wszystkiego, co jest mi obojętne Luźno o muzyce - Page 8 136969
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 25 Lut - 18:04:34

Crazy napisał:
'kontrowersyjna' informacja: nie mam nic przeciwko Bieberowi :D nie słucham ani nie przepadam za nim, ale nie mam nic przeciwko. niech sobie śpiewa, a kto go lubi, niech słucha. Generalnie mam takie podejście do wszystkiego, co jest mi obojętne :)
thisthisthis! i w sumie mogłabym go poznać, bo wydaje się być sympatyczny :3
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 25 Lut - 20:20:58

po prostu za dużo go wszędzie xd chociaż ostatnio o dziwo nie
i tak jakoś na 1D narodziła się taka wielka mania, jak na biebera i dlatego w tym są dla mnie podobni ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeNie 26 Lut - 9:59:40

z ty, że czasami go za dużo to fakt, ale cóż. Ma chłopak powodzenie, więc w sumie dobrze dla niego Luźno o muzyce - Page 8 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePon 27 Lut - 7:49:45

blackyqueen napisał:
po prostu za dużo go wszędzie xd chociaż ostatnio o dziwo nie
i tak jakoś na 1D narodziła się taka wielka mania, jak na biebera i dlatego w tym są dla mnie podobni ;)
Dokladnie ;)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 9 Mar - 23:27:01

Faza na Eda Sheerana wróciła. I Bon Iver <3
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 10 Mar - 13:57:35

Ed Sheeran <3 zakochałam się
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 10 Mar - 14:09:51

Bon Iver - muszę przesłuchać dokładniej, bo w 'Perth' się zakochałam <3
aktualnie mam fazę na PJ Harvey, cudowna jest
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 10 Mar - 20:03:44

Victoria Justice - Begin on your knees <3333333333
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeSob 10 Mar - 22:20:38

Crazy, przesłuchaj! Perth to jedna z moich ulubionych akurat, praktycznie zawsze przy niej ryczę, nawet nie wiem czemu. Skinny Love to taki klasyk, oprócz tego lubię Holocene, Towers i Blindsided. I jeszcze jego cover I Can't Make You Love Me / Nick Of Time jest piękny.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeNie 11 Mar - 10:20:21

pond napisał:
Crazy, przesłuchaj! Perth to jedna z moich ulubionych akurat, praktycznie zawsze przy niej ryczę, nawet nie wiem czemu. Skinny Love to taki klasyk, oprócz tego lubię Holocene, Towers i Blindsided. I jeszcze jego cover I Can't Make You Love Me / Nick Of Time jest piękny.
ok, przesłucham. Dzięki za polecenia. Jak już ściągnę to dam znać Luźno o muzyce - Page 8 340469
Mo istatnio wróciła miłość do The Kooks - Sway *______*
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePon 23 Kwi - 12:46:47

ostatnio wróciłam faza na rap. męczę W.E.N.A. cały czas.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePon 23 Kwi - 22:21:13

Uzależniłam się od Julii ;o <333333333333333333
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 13:45:48

Chcę już nową płytę Mariny (and the Diamonds, nie tej polskiej), błaaaagam. 4 dni.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 20:11:57

Uzależniona od Friends xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitimePią 27 Kwi - 10:17:11

pond napisał:
Chcę już nową płytę Mariny (and the Diamonds, nie tej polskiej), błaaaagam. 4 dni.
też czekam.
i nowe Garbage wychodzi po chyba siedmioletniej przerwie <3 już nie mogę sie doczekać.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Luźno o muzyce - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Luźno o muzyce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Luźno o filamch

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Muzyka-