I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Luźno o muzyce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 21 Paź - 18:07:37

ostatnio słuchałam nowej płyty Kasabian 'Velociraptor!' ii jest świetna. w fajnym klimacie utrzymana i gość ma fajny głos.
nowa Nosowska nie bardzo mi podeszła, może jak przesłucham ponownie to zmienię zdanie.


i czekam na nową Florence <3
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeNie 23 Paź - 22:25:46

też czekam na Florence! Luźno o muzyce - Page 6 340469
Kasabianów jakąś inna płytę słuchałam i w sumie spoko, ale dupy nie urywa ;d

no i nowy Tet! <33333
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 24 Paź - 6:12:25

tak patrzyłam wczoraj na laście, to ludzie już słuchają Ceremonials. nie wiem skąd mają...
ale ta płyta Kasabian jest naprawdę niezła. szczególnie singlowe Days Are Forgotten <3

za nowego Tetrisa mam zamiar się niedługo zabrać. na razie osłuchuję się z Dwuznacznie

a ostatnio coś czytałam, że Fisz Emade planują nową płytę na listopad.

ostatnio cały czas chodzę i śpiewam Stasiaka - Ja chcę być vintage ;D
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Paź - 18:22:45

Fisz już wypuścił singiel Luźno o muzyce - Page 6 340469 zwierze bez nogi czy coś takiego, ale straszna lipa moim zdaniem.
No i ostatnie Myslovitz w końcu sprawdziłam - naprawdę dobra płyta! Jak zawsze cudowne teksty, a muzycznie trochę łojenia z Rozmyślań przy śniadaniu i trochę czilu singlowego Luźno o muzyce - Page 6 340469

i jak wrażenia z Dwuznacznie?
ja ciągle nuce "wyjeżdżam, bo nie ma dla mnie w tym kraju wolnego miejsca częściej niż w tramwaju" ;dd
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 28 Paź - 18:41:31

a mi nowe Myslovitz jakoś nie bardzo się spodobało. może za jakiś czas mi się spodoba, bo u mnie wszystko musi swoje odleżeć. ;)


Dwuznacznie jest świetne! Naprawdę się jaram. Aktualnie jestem meega zauroczona kawałkiem 'MaMa' <3

właśnie! przydałoby się coś nowego od Małpy, bo ileż można męczyć jedną płytę.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeSob 29 Paź - 8:12:56

Ja na razie przesłuchuje nową płytę Kasabian Luźno o muzyce - Page 6 136969
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeSob 29 Paź - 20:44:51

No to się bardzo cieszę ;D

Tak tak, przydałoby. Ponoć ma coś nagrać w składzie Proximite teraz ;> Bo dostałam ich wlepy razem z płytą Teta ;D i tak dziwnie - Małpa jest zdaje się w Asfalcie, a Proximite w Aptaunie<3 ;>

C, i jak Ci się podoba? Bo ja chyba wole poprzednią. Btw. znacie Stereophonics?
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeNie 30 Paź - 19:06:43

coś tam słyszałam, że z Jinxem robią płytę, ale już dawno temu. mam nadzieję, że jak tyle każe na siebie czekać, to chociaż będzie coś zajebistego.

ja ostatnio odkryłam Medium <3

ja chyba nie znam.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 31 Paź - 0:00:11

Małpa+Jinx=Proximite ;)

mówisz, że warto przesłuchać?:>

noo to poznajcie < choć pewnie znasz, a nie wiesz, że to oni >Luźno o muzyce - Page 6 340469 głoś tego kolesia jest dla mnie kwintesencją jesieni. < płyta Language. Sex. Violence. Other<3 >
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 31 Paź - 17:33:29

Co do Kasabiana - wczesniejsze piosenki znam tak pojedyńczo, nie wiem z jakich to płyt, więc nie wiem, jakie te płyty były :P Ale ta nowa jest super, bardzo mi się podoba!
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 31 Paź - 17:39:39

ja mam tę płytę na której jest "Fire" i moim zdaniem jest lepsza ;D więc jak co to polecam ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 31 Paź - 17:44:42

sprawdzę.
teraz oprócz Kasabiana mogę w kółko słuchać Miles'a Kane'a
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 4 Lis - 18:20:44

wiem, że jinx z małpą tworzą proximite ;) ale ja i tak najbardziej czekam na jego solo. szczerze mówiąc to myślałam, że w wakacje usłyszymy nowy projekt, bo jakoś wiosną wyszedł nowy kawałek i myślałam, że to zapowiedź nowej płyty.

ja się jaram Medium. i wydaje mi się, że Ci się spodoba, bo to taki ukłon w stronę klasycznego rapu.

a ja mam znowu fazę na Pezet/Małolat ;)
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 4 Lis - 18:51:02

ja do niedawna nie wiedziałam, więc wolałam powiedzieć xDD tak tak, też o wiele bardziej wolałabym solo.
zatem Medium sprawdzę napewno Luźno o muzyce - Page 6 340469 chciałam przesłuchać na jutjubie, ale ciągle mi wychodził diskopolowy Medium ;d i ludzie widać też tam byli z przypadku, bo cisneli beke, że raper się w tym roku postarał itp. ;dd

no właśnie zauważyłam na lastfm Luźno o muzyce - Page 6 340469 ja po długim okresie słuchania rapu w ogromnych ilościach chwilowo odpoczywam przy Rihannie, The Veronicas, nowej Florence, Aguilerze.

PS L, słyszałaś Eldoke na wolno? ;d jeśli nie, a dalej masz fejsa to znajdź sobie fanpejdź Eldoka Na Wolno ;d
aaa i ten, śledziłaś może beef Doniu-Chada? xD
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 4 Lis - 19:08:06

Muvee napisał:
ja do niedawna nie wiedziałam, więc wolałam powiedzieć xDD tak tak, też o wiele bardziej wolałabym solo.
zatem Medium sprawdzę napewno Luźno o muzyce - Page 6 340469 chciałam przesłuchać na jutjubie, ale ciągle mi wychodził diskopolowy Medium ;d i ludzie widać też tam byli z przypadku, bo cisneli beke, że raper się w tym roku postarał itp. ;dd

no właśnie zauważyłam na lastfm Luźno o muzyce - Page 6 340469 ja po długim okresie słuchania rapu w ogromnych ilościach chwilowo odpoczywam przy Rihannie, The Veronicas, nowej Florence, Aguilerze.

PS L, słyszałaś Eldoke na wolno? ;d jeśli nie, a dalej masz fejsa to znajdź sobie fanpejdź Eldoka Na Wolno ;d
aaa i ten, śledziłaś może beef Doniu-Chada? xD
ja nigdy nie miałam fejsa, ja jestem antyfejsowa. ostatnio zaczęłam odczuwać, że ciężko żyć bez fejsa...

Doniu-Chada? nawet nie słyszałam, że takowy był xd jeeezu masz jakieś linki do dissów, to się pośmieję chętnie xD
ja kiedyś słyszałam bardzo fajny diss Karramby czy jak mu tam z Pewexu na Tedego. dzięki Bogu, Tede nie odpowiedział mu xd

a ja właśnie przez całe wakacje cisnęłam wszytsko co brytyjskie, a ostatnio za sprawą Medium i Tetrisa powróciłam do rapu.
no właśnie, muszę w końću przesłuchać w całości nową Florence, bo zanim ją zakupię to minie z pół roku.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 4 Lis - 20:10:00

a wydawało mi się, że kiedyś założyłaś, żeby cośtam zobaczyć ;>
oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=XBIcAbkue20
i przeróbka: https://www.youtube.com/watch?v=g_CU7MUKRg8

a diss no to: Chada zaczepił Donia w 'A pamiętasz jak?" < https://www.youtube.com/watch?v=lq7dJ25Japs > , Doniu mu odpowiedział - nie pamiętam teraz tytułu, na co Chada: https://www.youtube.com/watch?v=SqnhQDufHtE + nie wiedzieć po co Hi Fi Banda, a potem Doniu pozamiatał kawałkiem 'w ryj' Luźno o muzyce - Page 6 340469 < https://www.youtube.com/watch?v=yD61FY43b8k> w życiu bym się nie spodziewała, ale moim zdaniem już wygrał tego beefa. Chady nigdy nie lubiłam, z resztą już kiedyś przegrał na dissy - ze swoją byłą xD i w ogóle menadżer się za niego tłumaczy i inne żalowe akcje :| ale głupio wyszło z Hi Fi Bandą, jest beka, że Diox jest lepszy niż Panda Antywirus, bo kasuje wszystko - zaczął kasować i blokować na fejsie ludzi, którzy propsowali Donia ;d i to nie jakichś hejterów, tylko zwykłe mertyoryczne wypowiedzi też. Z resztą jest o tym temat na forum ślizgu, więc jak Ci się chce to możesz poczytać ;D ciekawy sprawa w sumie.
co do dissów to śledziłam Onar - Tede i choć wole Tede, to Onar nagrał zajebistego dissa 'teraz Ty jesteś pragnienie', Jimson - VNM i Te-Tris - Diox/Ciech/Rak ;D ta ostatnia to chyba najabardziej znana bitwa i w sumie najbardziej godna uwagi. Te-Tris rozjebał po całości, nagrywając przy tym kilka klasyków - z tego mam wszystkie dissy w mp3, więc jakbyś kiedyś była zainteresowana to moge Ci wrzucić ;)
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 7 Lis - 19:30:20

hahahhhahahaha ale beeeeeeeka xd aż na parkiet się chce wskoczyć ;D

też nie przepadam za Chadą, ale żeby przegrać beef z Doniem? haha zawsze wiedziałam, że słaby z niego zawodnik, ale że aż tak? bez kitu, Doniu zmiażdzył. i jeszcze ten klip, meega!

taak, 'teraz ty jesteś pragnienie' oczywiscie słyszałam, dobry diss.
co do beefu Te-trisa z dioxem i resztą to jakbyś miała kiedyś wolną chwilę, to ja jestem zainteresowana ;)

a tak zmieniając temat, dopiero dziś zobaczyłam nowy teledysk Kasabian i strasznie mi się spodobał, a wam jak się podoba maluch w Re-wired?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeWto 8 Lis - 15:19:52

też widziałam tego malucha :P Polacy już oapnowali ten filmik chyba.
zakochałam się w tej piosence, jak i w każdej z tej płyty!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePon 28 Lis - 18:50:40

niedługo trzeba będzie posłuchać czegoś świątecznego ;p
w moim przypadku zdecydowanie będzie to pan Buble!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeWto 29 Lis - 12:41:04

też mam zamiar przesłuchać tą świąteczną płytę Buble. poza tym pewnie Sinatra, Krycha. mógłby śnieg spaść...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeWto 29 Lis - 13:34:17

oo, świąteczny Sinatra!
myśląc o tych piosenkach, chce już swieta...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeSro 7 Gru - 22:15:26

Crazy napisał:
oo, świąteczny Sinatra!
myśląc o tych piosenkach, chce już swieta...
dla mnie Sinatra zawsze jest świąteczny ;d
i niech na te święta 'let it SNOW' ;D

L, słuchałaś tego beefu?

ja się ostatnio znów jarałam Muchami Luźno o muzyce - Page 6 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeCzw 8 Gru - 13:33:52

ostatnio to ze 'świątecznych' słucham w kółko The killers - Don't shoot me santa
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimePią 9 Gru - 16:35:14

jakiego beefu? xd chodzi ci o ten Doniu-Chada?

ja ostatnio sie zajarałam Grzegorzem Turnau (jak to się odmienia?).

i M, obczaj 'Teorię Równoległych Wszechświatów' Medium. mega jest.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitimeNie 11 Gru - 16:49:59

Lizzie napisał:
jakiego beefu? xd chodzi ci o ten Doniu-Chada?

ja ostatnio sie zajarałam Grzegorzem Turnau (jak to się odmienia?).

i M, obczaj 'Teorię Równoległych Wszechświatów' Medium. mega jest.
niiiie, już sto lat temu wysłałam Ci PW z linkiem do tego beef'u z Tetem ;D

Grzegorzem Turnauem;> aj fink.

okok, zaraz nabędę!


a teraz sprawdzam Anię Rusowicz - kojarzycie ją? nagrała płyte w taki stylu lat 60 'mój bigbit' Luźno o muzyce - Page 6 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Luźno o muzyce - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o muzyce   Luźno o muzyce - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Luźno o muzyce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Luźno o filamch

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Muzyka-