I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimePią 20 Kwi - 20:15:33

Dokładnie, ja na spacerze z Olą i Asią byłam Co słychać? - Page 32 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeSob 21 Kwi - 10:00:54

pomimo ładnej pogody wzięłam się za pracę dzisiaj. mam bardzo produsktywnu dzień Co słychać? - Page 32 340469 powtórzyłam cały antyk, średniowiecze, renesans i barok (nienawidzę romantyzmu, więc odwlekam go...), właśnie kończę pracę maturalną (Gałczyński to mój mistrz) i będę piekła muffiny!
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 0:01:24

Mmmm... pysznie Co słychać? - Page 32 340469 z czym robiłaś?

Jest 2.00 w nocy, a ja siedze na necie xd Zrobiłam porządek na tt, zmieniłam całkiem wygląd, zmieniłam sobie tutaj również avatar i teraz oglądam TV i ogarniam Tumblra. Nie ma to jak piękna, niedzielna noc ;)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 11:44:35

z m&m'sami! pyszne były nieskromnie mówiąc Co słychać? - Page 32 340469 Jeszcze te m&m'sy się rozpuściły i w środku takie kolorowe były te muffiny :P
własnie tak patrzę na Twoje wpisy i godzinę przy nich :P Ja już spałam wtedy.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 13:29:50

niedziela..mm ogólnie dziś nic nie robię, bo jutro mam skrócone lekcje i dzien galowy, więc nie pytają ;) i zaraz wybywam na spacer z przyjaciółkami.
wczoraj byłam znowu na imprezie i było bardzo fajnie ;) nowi ludzie i ogólnie pozytywnie, bo muzyka była ''na żywo'', bo kolega na gitarze grał a reszta ''spiewała'' ha ;D więc wesoło.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 13:53:48

ale masz fajnie, ja nigdzie nie wychodzę bo się uczę i nie miałabym z kim, bo wszyscy się uczą Co słychać? - Page 32 340469
Ale już widzę wielką imprezę po maturze, gdzie wszyscy będą, albo oblewać zdaną maturę lub pić, żeby zapomnieć o niej Co słychać? - Page 32 340469 mam nadzieję, że będę w tej pierwszej grupie ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 15:18:04

Crazy napisał:
z m&m'sami! pyszne były nieskromnie mówiąc Co słychać? - Page 32 340469 Jeszcze te m&m'sy się rozpuściły i w środku takie kolorowe były te muffiny :P
własnie tak patrzę na Twoje wpisy i godzinę przy nich :P Ja już spałam wtedy.
No ja pisałam wtedy na gg i tt, więc jakoś nie chcialo mi sie spać Co słychać? - Page 32 136969

a jutro znów to samo - praktyka, praktyka, szkola, szkola, szkola, ehh. No i trzymanie kciuków za przyjaciółki, które piszą egzamin gimnazjalny Co słychać? - Page 32 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 18:07:54

ja dzisiaj prawie cały dzień na dworze spędziłam. na imprezy nie chodzę. jakoś nie mam okazji, ale i tak nie chciałoby mi się za bardzo.

jeszcze tydzień i znowu wolne. fajniuchnie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 19:36:08

cóż, nasze imprezy nie są chyba takie typowe. ja i moi znajomi nie zaliczamy się do tych najbardziej lubianych i popularnych osób Co słychać? - Page 32 340469
ostatnio siedzieliśmy i słuchaliśmy Chopina... przyznam, że to było dziwne. Często w pokera gramy, trochę się uzależniłam.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 19:54:20

Lizzie napisał:
ja dzisiaj prawie cały dzień na dworze spędziłam. na imprezy nie chodzę. jakoś nie mam okazji, ale i tak nie chciałoby mi się za bardzo.

jeszcze tydzień i znowu wolne. fajniuchnie.
Dokładnie Co słychać? - Page 32 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeNie 22 Kwi - 20:34:32

Ja się ostatnio troszeczkę uspołeczniłam :P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimePon 23 Kwi - 8:33:42

ha, ja w sumie w tym roku tak zaczęłam bardziej gdzieś wychodzić, wcześniej wolałam w domu posiedzieć, ale teraz poznałam po prostu tak świetnych ludzi, że sam fakt spędzenia z nimi czasu i pośmiania się juz mnie przekonuje, żeby wyjść z nimi ;)
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimePon 23 Kwi - 12:41:18

Crazy napisał:
cóż, nasze imprezy nie są chyba takie typowe. ja i moi znajomi nie zaliczamy się do tych najbardziej lubianych i popularnych osób Co słychać? - Page 32 340469
ostatnio siedzieliśmy i słuchaliśmy Chopina... przyznam, że to było dziwne. Często w pokera gramy, trochę się uzależniłam.
maaatko, jak ja kocham pokera. oczywiście na zapałki ;D mama mnie kiedyś nauczyła, a później ja innych ;D

ja zawsze byłam nieco aspołeczna, ale ostatnio jeszcze bardziej. taki chyba teraz okres mam po prostu.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimePon 23 Kwi - 12:43:45

właśnie zawsze gramy na zapałki Co słychać? - Page 32 340469 czasami nawet dobrze mi idzie i wygrywam! raz w życiu miałam pokera...
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimePon 23 Kwi - 22:32:25

Lizzie napisał:
Crazy napisał:
cóż, nasze imprezy nie są chyba takie typowe. ja i moi znajomi nie zaliczamy się do tych najbardziej lubianych i popularnych osób Co słychać? - Page 32 340469
ostatnio siedzieliśmy i słuchaliśmy Chopina... przyznam, że to było dziwne. Często w pokera gramy, trochę się uzależniłam.
maaatko, jak ja kocham pokera. oczywiście na zapałki ;D mama mnie kiedyś nauczyła, a później ja innych ;D

ja zawsze byłam nieco aspołeczna, ale ostatnio jeszcze bardziej. taki chyba teraz okres mam po prostu.
Ja mam tak samo, ale mam nadzieje, że to minie xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeSro 25 Kwi - 12:38:40

Zobaczycie, jak będziecie mieć wizję matury to będziecie chciały potem o niej zapomnieć Co słychać? - Page 32 340469
Ale ma być ciepło w weekend! I nie mogę uwierzyć, że kończę szkołe w piątek! Mam nadzieję, że nie będę musiała po świadectwo na środek wychodzić!
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeSro 25 Kwi - 22:29:12

No właśnie, już w pt! A my jeszcze 2 msc xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 7:57:32

Zaczynam panikować Co słychać? - Page 32 340469
Ostatnio, aby unikac nauki, robię muffiny... Kiedyś zamiast się uczyć, czytałam tomik poezji! Ba, zamiast się uczyć czegoś tam na historię, zaczęłam czytać inny podręcznik do historii. Yczyłam się hsitorii, żeby się nuie uczyc historii...
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 13:32:33

KONIEC STRESÓW, FINALLY. Jaka to ulga niesamowita wyjść ze szkoły ze świadomością, że już zero kucia i panikowania. Czuję się, jakby mi ktoś zdjął jakiś ciężar z ramion i w ogóle mam ochotę śpiewać i tańczyć. Jeju.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 13:34:22

pond napisał:
KONIEC STRESÓW, FINALLY. Jaka to ulga niesamowita wyjść ze szkoły ze świadomością, że już zero kucia i panikowania. Czuję się, jakby mi ktoś zdjął jakiś ciężar z ramion i w ogóle mam ochotę śpiewać i tańczyć. Jeju.
no to masz super Co słychać? - Page 32 340469 jak testy? trudne? słyszałam tylko, że angielski bardzo porsty.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 13:40:53

Ogólnie spodziewałam się czegoś gorszego. Angielski faktycznie banalny. Matma i polski mi poszły najlepiej, chociaż z polskim to pewna nie jestem, bo wszystko zależy od rozprawki, a z matmy będę miała koło 95% hahaha, bo straciłam tylko jeden punkt w zamkniętych, jeszcze dokładnie posprawdzam potem z kluczem, ale jestem z siebie taka dumna że o rany. Historia była trochę niejasna momentami, ale tragicznie nie było, przyrodnicze trochę zawaliłam, ale mówi się trudno. Generalnie nie było nic takiego, na co bym spojrzała i pomyślała "No kurna, nie rozwiążę tego", więc było okej.

A tobie jak idą przygotowania do matury?:)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 13:55:05

łoł, 95% z matmy? podziwiam Co słychać? - Page 32 340469
Jaki był temat rozprawki? N angielskim jest jakieś dłuższe zadanie? Bo ja pamietam mój egzamin (jeszcze się wtedy punkty z niego nie liczyły) i był dziecinnie prosty, serio.
Moje przygotowanie yyyy... Nie no, prezentację mam gotową i chyba się w czasie wyrobie (!5 minut ot mało!), prawie skończyłam powtarzać epoki, czytam opracowania lektur, robie zadania z angielskiego (czyt. oglądam seriale po angielsku Co słychać? - Page 32 340469), a z matmy musze coś wreszcie ruszyć.\Na jaki profil się wybierasz?
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 14:15:16

Nawet nie wiem jak ja to zrobiłam...
"Literatura pomaga lepiej poznać minione wieki" rozważ słuszność tego stwierdzenia w rozprawce, czy coś w tym stylu. Więc tutaj akurat byli bardzo mili. Z angielskiego na rozszerzeniu (które nam się jeszcze do niczego nie liczy) trzeba było napisać e-mail do kolegi z Londynu, o tym jak się zgubiło telefon. 50-100 słów.
No to nieźle ci idzie, naprawdę:D
Miałam zamiar iść na czteroletni hiszpański i chyba przy tym zostanę, ale to liceum jest 27 dopiero w rankingu warszawskich liceów (chociaż hiszpański ma najlepszy ofc), ale skoro mi egzaminy tak dobrze poszły, to stwierdziłam, że może się szarpnę na jakieś lepsze, raz się żyje. Tylko mam problem, bo ja się nadaję tylko i wyłącznie na profil językowy, a we wszystkich dobrych liceach takich nie ma... Tylko human, biol-chem, mat-fiz, mat-geo i jeszcze jakieś inne dziwne hybrydy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 14:20:30

o, to w miarę prosty temat.
a, to teraz rozszerzony jest. robi się z tego druga matura (chronologicznie pierwsza) :P
Nie lubię limitów słów! Zawsze muszę wykreslać słowa, a zazwyczaj całe zdania z tekstu. Jak mam dostać punkty za bogactwo językowe, jak mnie ograniczją tymi limitami Co słychać? - Page 32 460216 ?
czteroletni? cztery lata liceum Co słychać? - Page 32 340469 ?
miałam ten sam problem! nie jestem ani humanistą (choć do niego mi troszeczkę bliżej), ani jakimś matematykiem. moją mocną stroną zawsze były języki, także rozumiem Cię. Powiem Ci tyle, że właściwie profil w liceum nic nie znaczy, bo i tak jeszcze zmienisz tyiąc razy zdanie ;p
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitimeCzw 26 Kwi - 14:29:23

Mhm, coraz bardziej próbują zrobić z tego egzaminu mini-maturę. Podobno przyszły rocznik ma pisać przez cały tydzień. Nie wiem, po co to wszystko. Chociaż odzielenie polskiego i matmy od reszty było dość korzystną opcją, bo wszystkie pytania z historii, wosu i przyrodniczych były zamknięte.
Tak, cztery lata, bo na początku jest jeszcze klasa 0, w której głównie się skupiają na hiszpańskim, jest 18 godzin tygodniowo + jeszcze jakiśtam polski, matma i wf. Sporo jest takich szkół tutaj u mnie w sumie. No i mam farta, bo w przyszłym roku już takich nie będzie, bo reforma bla bla bla.
No w sumie masz rację. Ja nie wiem, do czego mi bliżej, chyba naprawdę jestem gdzieś pomiędzy... To trochę przykre.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 32 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 32 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-