I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Miley Cyrus & Joan Jett performance

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimeCzw 14 Kwi - 17:19:28

Występ Miley Cyrus i Joan Jett u Oprah'y


co sądzicie?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimePią 15 Kwi - 14:15:28

Joan to śpiewa ot tak i wychodzi jej to świetnie, kiedy Miley musi się trochę do tego przyłożyć :p
Ale musze przynać, że nie jest tak źle.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimePią 15 Kwi - 15:15:42

Joan jak Joan - klasa ;)
a Miley ma głos więc jej nawet wyszło, ale na pewno lepiej niż kiedyś tam wcześniej jak sama śpiewała piosenki Joan.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimePią 15 Kwi - 18:49:49

Całkiem fajne Miley Cyrus & Joan Jett performance 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimePią 15 Kwi - 20:21:30

Joan ma świetny głos, Miley przy niej wydaje mi się, jakby fałszowała. ale ogólnie nie najgorzej. tylko irytuje mnie jej (Miley) wiercenie się, kręcenie i ogólnie wykonywanie dziwnych ruchów głową. ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimePią 15 Kwi - 20:35:34

Joan jest już sama w sobie rock'n'rollowa, a Miley tak na siłe próbuje... to po ruchach głową mozna odczytać :P
Powrót do góry Go down

rain
rain

Liczba postów : 121

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 19:28:02

Joan ma świetny głos, Miley przy niej wydaje mi się, jakby fałszowała. ale ogólnie nie najgorzej. tylko irytuje mnie jej (Miley) wiercenie się, kręcenie i ogólnie wykonywanie dziwnych ruchów głową. ;p

Joan jest już sama w sobie rock'n'rollowa, a Miley tak na siłe próbuje... to po ruchach głową mozna odczytać :P

ALLAH
połączenie Joan i Miley tak mi się nie widzi, tak mi się przeokropnie gryzie że aż brak słów
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Miley Cyrus & Joan Jett performance Empty
PisanieTemat: Re: Miley Cyrus & Joan Jett performance   Miley Cyrus & Joan Jett performance Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Miley Cyrus & Joan Jett performance

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Miley Cyrus - Smells Like Teen Spirit
» Miley Cyrus - Who Owns My Heart - nowa wersja
» Miley Cyrus- Who Owns My Heart (Official Music Video)
» Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-