I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeNie 8 Sie - 16:05:30

Cytat :
Miley Cyrus swoje skandaliczne wybryki próbowała usprawiedliwiać dwoma argumentami. W jednych wywiadach mówiła, że jest jeszcze nastolatką, więc ma prawo popełniać błędy (niestety nie potrafiła z nich wyciągać wniosków). W innych twierdziła, że nigdy nie mówiła, że chce być wzorem dla
swoich fanów i uważa, że to tłumaczy jej zachowanie. Nie trzeba było długo czekać, żeby zdanie zmieniła.

W rozmowie
z dziennikarzami 17-latka wyznała, że pomysł
bycia idolem dla innych ludzi bardzo jej odpowiada. Nie zamierza jednak się zmieniać tylko dlatego, że część jej fanów będzie chciało ją naśladować.

Chcę być wzorem dla innych i marzę, żeby ludzie
mnie podziwiali
– powiedziała Miley. Ale to nie znaczy, że nie będę żyła w sposób, w jaki chcę żyć. Zawsze byłam szczera w tej kwestii. Mówiłam, że dorosnę i razem z tym zmieni się mój wizerunek. Nie wiem, dlaczego ktoś miałby być zszokowany.

Może dlatego, że mało kto uważa, żeby widok nastolatki w kusym body głaszczącej się po piersiach był smaczny
i akceptowalny…

ja ją tu trochę bronię :P ale w sumie dobrze powiedziała...
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimePon 9 Sie - 8:45:32

To teraz chce znowu być wzorem? Bo nie rozumiem.
Nie lubię jej (ostatnio mało kogo lubię xD) i znielubiłam ją bardziej po zaśpiewaniu I love..., cherry bomb i bad reputation xD No proszę, pomachała sobie głową i myśli, że jest gwiazdą rocka xPP takich piosenek nie może byle kto śpiewać Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" 340469 !
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimePon 9 Sie - 18:23:22

ona się za gwiazdę rocka raczej nie uważa ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimePon 9 Sie - 18:46:06

no ale tak to wyglądało na tamtym występie.
Aj no, nie lubię jej i już xD Chociaż piosenki ma ok.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimePon 9 Sie - 19:22:15

Crazy napisał:
no ale tak to wyglądało na tamtym występie.
Aj no, nie lubię jej i już xD Chociaż piosenki ma ok.
Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeWto 10 Sie - 8:54:34

Crazy napisał:
To teraz chce znowu być wzorem? Bo nie rozumiem.
Nie lubię jej (ostatnio mało kogo lubię xD) i znielubiłam ją bardziej po zaśpiewaniu I love..., cherry bomb i bad reputation xD No proszę, pomachała sobie głową i myśli, że jest gwiazdą rocka xPP takich piosenek nie może byle kto śpiewać Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" 340469 !
mam tak samo haha ;D

co do Miley, ja mam wrażenie, że ona po prostu sama jeszcze nie wie czego chce. narazie szuka siebie.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeCzw 12 Sie - 17:28:32

Lizzie napisał:

co do Miley, ja mam wrażenie, że ona po prostu sama jeszcze nie wie czego chce. narazie szuka siebie.

dokladnie, też mam takie zdanie. ciągle coś zmienia, ale w końcu się zdecyduje na to co chce. ;D
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeCzw 12 Sie - 21:19:52

aaah nie obchodzi mnie to dopóki ma takie MEGA piosenki xD

dziś za mną chodzi Simple Song <3 bo leciało w McDonaldzie lokalnym ;O
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeCzw 19 Sie - 11:38:55

ciekawe kto bd brał z niej przykład.? xd
ona jest żałosna i tyle ;/// nie lubię jej.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

auida
auida

Liczba postów : 40

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeSob 25 Wrz - 18:10:12

widzę, że bardzo dużo osób tutaj za nią nie przepada, więc też mogę bez zahamować swoje powiedzieć xd
Ona chce być wzorem? Ona nie wie kim chce być, denerwuje mnie strasznie, i jeszcze jej nowy look, uważa się za taką dorosłą. I jej teledysk, nie wiem co to za piosenka wiem, że była w jakiejś klatce, to mnie przeraża, co ona ze sobą robi? I kopiuje... Gagę, chyba nie tylko ja to zauważyłam?
Powrót do góry Go down
http://iheart-kristen.blog.onet.pl

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitimeSob 25 Wrz - 19:17:29

może Gagę też, ale Britney mi zalatuje ^^
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Empty
PisanieTemat: Re: Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"   Miley:"Chcę być wzorem dla innych!" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Miley:"Chcę być wzorem dla innych!"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Miley Cyrus & Joan Jett performance
» Miley Cyrus - Smells Like Teen Spirit
» Miley Cyrus - Who Owns My Heart - nowa wersja
» Miley Cyrus- Who Owns My Heart (Official Music Video)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Gwiazdy :: Plotki i newsy-