I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 29 Kwi - 12:56:02

no nie można temu zaprzeczyć, że plai, bo przecież Isobel zginęła.
się okażę, zę to po prostu klątwa, ale o innej nazwie...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 15:17:48

nie zachwycił mnie ostatni odcinek.
tylko szkoda mi Jenny Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 520200
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 16:04:13

strasznie mi szkoda Jenny, tak. lubiłam ją, ale niestety....dalej mnie denerwuje wątek wilkołaka/Taylora.
i Ellijah uciekł z Klausem...więc na pewno w 3 serii znowu bd jakiś wątek z nimi, że bd chcieli się zemścić albo coś takiego.
a teraz czeka nas tylko wątek życia Damona...i ostatni odcinek tej serii ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 16:13:51

nie, Taylor mi nie przeszkadza.
siedziałam przed monitorem z kolezanką i było tylko 'nie, nie, nie rób tego!' do Elijaha. No ale oczywiście musiał z nim zwiać...
Damon na pewno nie umrze, to by było bezsensu. zresztą w książce o ile mi wiadomo to chyba nie umiera. coś wymyślą - cudownie ozdrowieje.
ja chce Elena/Damon!!!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 19:26:43

no oczywiście że Ellijah usiał to zrobić....ten wątek nie mógł się tak szybko skończyć, na pewno do tego jeszcze wrócą.
ja też chce Delene! lubię ich sceny, bardzo.
i tak samo uważam, że nie ma szans na to, żeby nie było Damona, to jest jedna z lepszych głównych postaci, zrobiliby wieelki błąd gdyby go nie było. pół widzów przestało by oglądać xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 19:29:11

pewnie pytałam, ale czytałaś książki?
czytałam dwie pierwsze części, jak jeszcze chyba serial nawet nie miał powstać i były one dla mnie takie denne ;p atu popatrz, przeżywam serial, jak nie wiem co.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 20:10:29

ja czytałam 3 pierwsze części, wzięłam się za 4, ale już nie mogłam bo takie nudne xD
a serial...no zrobili coś porządnego ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 20:23:03

wiem, że co mi się na początku w serialu rzuciło w oczy to to, że Elena miała być blondynką i nie miała być taka 'grzeczna' Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Maj - 21:14:42

no to to całkiem zmienili...ciekawie by było gdyby Elena była właśnie taka ...z pazurem xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeNie 8 Maj - 12:15:13

no byłoby ciekawe.
a co do Damona to tak: chcę żeby była przez chwile Delena, jednak głupio by było gdyby w końcu Elena go wybrała.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 13 Maj - 12:37:33

no i po finałowym odcinku serii.

chcieliśmy sceny z Deleną? mamy ;) Hero Stefan i takie tam.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 13 Maj - 13:32:00

o matko, muszę oglądnąć wreszcie!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 13 Maj - 20:21:30

oglądnęłam ,oglądnęłam!
muszę się przyznać - kocham dramatyczne odcinki Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 340469
Jak Jamiego poszczeliła to trochę mi się oczy rozszerzyły. iedziałam, że będzie widział zmarłych czy coś w tym stylu.
Biedny Stefan...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 14 Maj - 8:48:00

no to ze Stefanem/Klausem bd ciekawe ;)
ale ogólnie to jakoś z taką niepewnością nie bd czekać na nowy sezon, nie skończyło się w sumie tak jak myślałam, 1 sezon skończył się pojawieniem Katherine więc tak w napięciu czekałam na 2 sezon, a teraz nie xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 14 Maj - 8:50:51

znaczy dla mnie to dobrze, bo nie lubię, jak robią cliffhangery... bo zazwyczaj ten koniec jest taki łoł-jej-co-to-będzie??!!, ale rozwiązanie już nie Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 340469
ale tak, Stefan/Klaus to będzie ciekawe.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSro 3 Sie - 10:44:33

TVD powraca już 15 września Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 136969
a tymczasem możemy sobie obejrzeć 20sekundowy klip z Eleną i Damonem z 3 sezonu:
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 15:10:04

i kolejny:
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 15:12:58

widziałam ;) nie mogę się doczekać juuż...Elena i Damon!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 15:15:32

zwiastuny maja baaardzo ciekawe, ale jakos (według mnie) nie do końca odzwierciedlaja serialu ;p bo zwiastuny maja takie bardziej niegrzeczne, a w tvd tak do końca nie jest. ale może się mylę.
ostatnio przeszła mi mania na TVD Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 16:24:25

w sumie...nawet masz rację co do tych zwiastunów ;P tak czy siak, bd oglądać ;)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePią 16 Wrz - 20:14:26

i co, ogląałaś nowy odcinek? ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Wrz - 9:17:39

mi się w ogóle nie chce oglądać.. jakoś mi przeszło.
a co się wydarzyło?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 17 Wrz - 16:09:13

Stefan z Klausem podróżują iii robią masakrę, a raczej Stefan robi, bo Klaus mu tylko wydaje rozkazy...Klaus chce stworzyć więcej takich jak on, czyli pół vampir-pół wilkołak i szuka jakiś tam 'ludzi' mu do tego potrzebnych czy cos ;P
Caroline z Tylerem ;) aa Jeremy widzi ciągle Annę i Vicky..
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimePon 24 Paź - 16:19:03

Tak się wstrzymywałam od oglądnięcia, ale nie wytrzymałam i... już chce nowy odcinek!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitimeSob 29 Paź - 8:24:25

nowy nowy Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 136969 i nawet Lexi (moja ulub. postać xD) się pojawiła ;)
już mnie denerwuje Elena, która na siłe próbuje tego Stefana 'zmienić na dobrego' ... -,-
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries   Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pamiętniki Wampirów - The Vampires Diaries

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji
» Vampires Suck!/ Wampiry i świry
» The Vampire Diaries Parody by The Hillywood Show

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-