I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 1 Maj - 15:19:22

Oglądacie ? Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 1 Maj - 20:45:12

Ne oglądam. Kiedyś może widziałam jede odcinek, któegoś z tych programów.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeSro 2 Maj - 2:45:37

Co weekend pamiętniki a codziennie jak mam czas to resztę. Niezły ubaw z tego jest xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 9:08:21

Ja za tym nie przepadam. Kiedyś oglądałam ,,Trudne sprawy'', ale szybko mi się znudziło. :P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 11:35:16

To jest czasem takie głupie, że przestaje być śmieszne.
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 12:39:49

Ja trafiam na same głupie odcinki. Koszmar. Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 1660
I przeżyłam szok, gdy dowiedziałam się skąd wziął się ,,mięsny jeż'' - u nas w szkole chłopaki mieli na niego fazę. Głupszego pomysłu nie widziałam. -.-'
Jakby nie mogli puścić zamiast tego jakiegoś wartościowego serialu, Doctora Who na przykład. Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 3240404756
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 12:48:26

Ale ludzie to oglądają :P Bo czasami rzeczywiście idzie się pośmiać. Współczuje tylko 'aktorom', którzy to biorą na serio.
Ale teraz się tego typu programów namnożyło. Polsat się tym chyba wykreował ;p
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:15:31

Crazy napisał:
To jest czasem takie głupie, że przestaje być śmieszne.

dokładnie.

Moja babcia ogląda te "seriale". I jak ją odwiedzam to jestem zmuszona też to oglądac. Najgorsze, że ona to wszystko bierze poważnie.

Teraz po Pamiętnikach z wakacji wiele osób chce pojechac do Lloret de Mar hahaha Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:18:33

Zakładam, że był odcinek tam? Bo nie oglądałam :P
Z tych seriali to chyba tylko Mięsnego Jeża i Dariusza kojarzę.
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:25:05

Właśnie oglądam ukrytą prawdę i pizgam z "aktorów".
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:28:32

przed chwilą moja mama przełączała kanały i na chwilę się zatrzymała na tvn-ie i już mi sie śmiac zachciało z tych ludzi.

tak, chyba nawet kilka było.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:29:12

Zawsze się zastanawiam, kto chce tam występować, skoro powszechnie Ci aktorzy są pośmiewiskiem ;p
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeSro 9 Maj - 9:20:47

Też się zawsze dziwie. Ale czego człowiek nie zrobi dla kasy...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeSro 9 Maj - 12:13:50

Nie no, jak ktoś to robi dla kasy to jestem w stanie zrozumieć. Łatwy zarobek Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 340469
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeSro 9 Maj - 13:20:27

Łatwy, łatwy... Ale mimo wszystko ja nigdy bym w czymś takim nie wystąpiła. No... chyba, że za jakąś konkretną sumkę, której oczywiście przenigdy bym nie dostała w tego typu programach.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitimeSro 9 Maj - 13:24:11

Ale wiesz, jak jesteś biednym studentem to się łapiesz wszystkiego ;p
Podobno studencie w Rozmowach w toku etc dorabiają, więc czemu i nie tam Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji 340469
Ale ja raczej też bym nie chciała.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji   Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-