I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Znęcanie się

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimePon 14 Maj - 18:51:29

Zdarza się u Was w szkole, albo w klasie?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeWto 15 Maj - 16:46:08

Jo, byłam w podstawówce i trochę w gim. Nie chciałabym przeżyć tego drugi raz. Za to teraz mam bardzo fajną klasę Znęcanie się 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeWto 15 Maj - 17:38:25

Jej, to współczuje.
Nigdy tego nie rozumiałam. Ale sama doczynienia z takim zachowaniem nie miałam. owszem było wyśmiewanie kogoś, ale tylko do tego się ograniczało i zazwyczaj tak tylko dla żartu i mijało.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeWto 15 Maj - 20:24:16

to samo u mnie...nie spotkałam się z takim ''konkretnym'' i bolesnym...ale jak sobie pomyślę to ehh...masakra.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 5:44:03

A dziękuje.
No nic fajnego, bo teraz sie boje ufać ludziom, ale kiedyś to pewnie minie ;)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 9:22:12

To naprawdę musza być nienormalni ludzie. Przecież teraz, jak się słyszy o tych samobójstwach itp i ma się świadomość, jaki to ma wpływa na innych, to jak można to robić...?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 12:50:15

W klasie nigdy nie spotkałam się ze znęcaniem się. Co jak co, ale moja klasa pod tym względem była naprawdę spoko. A mieliśmy w klasie chłopaka, który był gejem (przynajmniej tak się deklarował), interesował się modą i chodził trochę inaczej ubrany niż reszta osób.
Poza klasą to pamiętam, że często mu dokuczano. Nie wiem, czy podchodziło to pod znęcanie się, czy nie. Tak czy inaczej, zawsze było mi przykro i byłam zła na siebie, że nie opieprzyłam ich.

Nie rozumiem takich ludzi. Co im daje, to że ktoś cierpi? Dla mnie to bezsensu.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 19:11:30

dokładnie. co w tym fajnego? lepiej się wtedy czują? no bo serio nie rozumiem.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 20:21:38

i jeszcze zazwyczaj cała klasa nic nie robi.
chociaż w sumie łatwo jest powiedzieć "ja bym zareagowała", a tak naprawdę to nie wiem, jakby było....
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitimeSro 16 Maj - 20:31:34

O kurna, mnie nigdy czegoś takie nie spotkało i nie chciałabym nawet się na takie coś napotkać. W mojej szkole nie ma takiej sytuacji i nigdy nie było bo w tej szkole mamy taką kochaną dyrektorkę (która mnie tak strasznie lubi♥) która panuje nad wszystkim co się dzieje ;) Ale szczerze współczuje jeżeli ktokolwiek na takie coś się ktoś kiedyś napotkał lub był szantażowany. Mamy taką jedną szkołe - to jest liceum, w którym uczennice mają romanse z nauczycielami i wgl są zastraszane itp. Kiedyś chciałam iść do tej szkoły ale kiedy o tym usłyszałam od mojej kol (która też była taką ofiarą) zrezygnowałam natychmiastowo. Tyle że mi tak cholernie szkoda tych dziewczyn ;/
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Znęcanie się Empty
PisanieTemat: Re: Znęcanie się   Znęcanie się Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Znęcanie się

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-