I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 The Black Keys

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Black Keys Empty
PisanieTemat: The Black Keys   The Black Keys Icon_minitimeNie 29 Kwi - 12:30:13

The Black Keys The+Black+Keys+dan_and_pat
Cytat :
The Black Keys to rockowo-bluesowy duet, założony w 2001 roku w Akron w stanie Ohio, w którego skład wchodzą Dan Auerbach (gitara i wokal) i Patrick Carney (perkusja). Zespół był chwalony przez takich artystów jak Robert Plant (Led Zeppelin), Billy Gibbons (ZZ Top), Joshua Homme (Queens of the Stone Age) czy Jon Spencer (The Jon Spencer Blues Explosion).
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

The Black Keys Empty
PisanieTemat: Re: The Black Keys   The Black Keys Icon_minitimeNie 29 Kwi - 13:11:48

uwieeeeeeeeelbiam <3 kurczę, dwóch facetów, a takiego powera mają, że niejeden zespół by im pozazdrościł.
płyty 'Brothers' i 'El camino' cuda <3
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Black Keys Empty
PisanieTemat: Re: The Black Keys   The Black Keys Icon_minitimeNie 29 Kwi - 13:13:58

zawsze mnie właśnie zadziwia, że ich przecież jest tylko dwóch!
za każdym razem, jak włącza mi się ich piosenka to chce mi się skakać i śpiewać :P Do tej pory nie natknęłam się na piosenka, która by mi się nie podobała.
I z innej beczki: zdecydowanie wolę, jak Dan wygląda teraz bez tej brody.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

The Black Keys Empty
PisanieTemat: Re: The Black Keys   The Black Keys Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

The Black Keys

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Muzyka :: Artyści-