I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Przeznaczenie czy przypadek?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeWto 17 Kwi - 14:05:16

Wierzycie w cos takiego, jak przeznaczenie?
Czy raeczej wręcz przeciwnie - wszystko to przypadek?
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeWto 17 Kwi - 19:33:06

Ja tam wierzę w przeznaczenie, chociaż to pewnie coś zupełnie kosmicznego i tak dalej, ale fajnie jest w nie wierzyć, czuć tą magię, gdy się spotka kogoś nowego. Czasem trzeba w coś takiego wierzyć, by było coś niezwykłego w tym wszystkim, co nas spotyka.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeWto 17 Kwi - 19:43:05

ja właściwie to nie wiem.
Myśle, ze niektore rzeczy to niby jakies przeznaczenie, ale wiekszosc to tylko przypadek.
Powrót do góry Go down

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeSro 18 Kwi - 8:44:25

Jak dla mnie to nic nie dzieje się przez przypadek. Może tak mi po prostu łatwiej żyć, że gdy dzieje się coś nie po mojej myśli to uznaje że tak po prostu miało być. Że co bym nie zrobiła, to i tak moje życie potoczy się tak jak się miało potoczyć. Co zupełnie nie znaczy że mam osiąść na laurach i czekać na cud.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeSro 18 Kwi - 12:41:50

czyli, jak na razie jestem jedyna w team przypadek :p
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeSro 18 Kwi - 17:18:49

Przejdź do nas, co będziesz tam sama siedziała Przeznaczenie czy przypadek? 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeSro 18 Kwi - 18:56:15

Ale jakoś bardziej przekonuje mnie przypadek i tzw. wolna wola.
No bo, jak przeznaczenie istnieje to znaczy, że my nic do powiedzenia nie mamy ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeSro 18 Kwi - 19:06:13

Ja jestem w twoim teamie Crazy Przeznaczenie czy przypadek? 340469 nie wierze w przeznaczenie -,-
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimePon 23 Kwi - 12:47:24

Team Free Will (za dużo supernatural...)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimePon 23 Kwi - 21:58:17

Crazy napisał:
Team Free Will (za dużo supernatural...)
Yep Przeznaczenie czy przypadek? 340469 czy jakoś tak xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimeCzw 7 Cze - 10:16:56

Ostatnio miałam z koleżankami 'kłótnię' o to Przeznaczenie czy przypadek? 340469
I znowu byłam jedyna za przypadkiem.
Przeznaczenie rozumiem tak, że z góry już jesteśmy skazani na coś i właściwie nie możemy o tym zadecydować. A lubię myśleć, że jednak od nas coś zalezy.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimePon 18 Cze - 8:42:15

Kłótnię ? ;>
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitimePią 22 Cze - 11:55:50

Znaczy nie taką na serio.Bardziej rozmowa, gdzie każda próbowała przekonać do swoich argumentów ;p
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Przeznaczenie czy przypadek? Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczenie czy przypadek?   Przeznaczenie czy przypadek? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Przeznaczenie czy przypadek?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni :: Nasze zdanie-