I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Playlista #1 - opinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Playlista #1 - opinie Empty
PisanieTemat: Playlista #1 - opinie   Playlista #1 - opinie Icon_minitimeSob 31 Mar - 14:56:14

Playlista #1
(30.03.12 - 14.04.12)
1. Peter Doherty - Last of The English Roses
2. Led Zeppelin - Heartbreaker
3. Babyshambles - Fuck Forever
4. Happysad - Mów Mi Dobrze
5. Remady feat. Manu L - Save Your Heart
6. Graffiti6 - Stare Into The Sun
7. Paramore - We Are Broken
8. Kelly Clarkson - What Doesn't kill You
9. Foster The People - Call It What You Want
10. Mike Candys & Evelyn - One Night In Ibiza
11. PJ Harvey feat. Thom York - The Mess We're In
12. Medium - Nieznane

Co Ci się podobało, a co nie?


Ostatnio zmieniony przez Crazy dnia Nie 1 Kwi - 17:13:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Playlista #1 - opinie Empty
PisanieTemat: Re: Playlista #1 - opinie   Playlista #1 - opinie Icon_minitimeNie 1 Kwi - 17:13:01

to ja pierwsza w takim razie:
Piosenki 1,3,6 ominę, gdyż to moje propozycję. Dodam tylko, że kocham pierwszą.

Led Zeppelin - Heartbreaker
Chyba zaproponowała ją Lizzie. uwielbiam Playlista #1 - opinie 340469 Wielbię w ogóle Led Zeppelin!
Happysad - Mów Mi Dobrze
Tak szczerze to nigdy nie słuchałam happysadu. Za pierwszym razem mi nie podeszło, ale za każdym następny bardziej mi się podobało. Ogólnie ok Playlista #1 - opinie 136969
Remady feat. Manu L - Save Your Heart, Mike Candys & Evelyn - One Night In Ibiza
Niestety kompletnie nie mój typ muzyki, ale jak ktoś lubi to na pewno można się przy tym dobrze bawić Playlista #1 - opinie 136969
Paramore - We Are Broken
Kiedyś nałogowo słuchałam Paramore, ale tego chyba nie słyszałam ;p Podoba mi się ^^
Kelly Clarkson - What Doesn't kill You
Czy to leci w radiu? Bo zdziwiło mnie, że znam tekst Playlista #1 - opinie 340469 Znam tekst prawie każdej piosenki, co w rmf'ie puszczają (bo lubią puszczać piosenki w kółko).
Foster The People - Call It What You Want
FTP znam tylko dwie piosenki i tej akurat nie. Ale fajna, pozytywna Playlista #1 - opinie 340469 Czuję, że w przyszłości do niej wrócę.
PJ Harvey feat. Thom York - The Mess We're In
Ta mnie najbardziej zaintrygowała ze względu na Thoma Yorka. Baaardzo mi się spodobała!
Medium - Nieznzne
W ogóle nie słucham rapu, ale przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczyło Playlista #1 - opinie 136969 Tylko mam już maturalne skrzywienie i przez tą piosenkę zaczęłam myśleć o 'Przedwiośniu' i doszłam do wniosku, że nic nie pamiętam z tej książki!
Powrót do góry Go down
 

Playlista #1 - opinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Playlista #2 - opinie
» Playlista #3 - opinie
» Playlista #4 - opinie
» Playlista #5 - opinie
» Nasza playlista

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Halo, halo. Tu ptasie radio. :: Playlista-