I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Najlepiej ubrane gwiazdy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 11:33:23

Wasze ulubione stylizacje gwiazd, ich styl, gale i wszystko co związane z modą celebrytów.

Teen Choice Awards 2010
Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-greene-290 Najlepiej ubrane gwiazdy Kim-kardashian-435
Najlepiej ubrane gwiazdy Lea-michele-290 Najlepiej ubrane gwiazdy Katy-perry-290
Najlepiej ubrane gwiazdy Leighton-meester-290 Najlepiej ubrane gwiazdy Megan-fox-290
Najlepiej ubrane gwiazdy Hilary-duff-290 Najlepiej ubrane gwiazdy Channing-tatum-290
Najlepiej ubrane gwiazdy Kristen-bell-435 Najlepiej ubrane gwiazdy Emma-roberts-290
Najlepiej ubrane gwiazdy Teen-choice-080810-2 Najlepiej ubrane gwiazdy Kardashian-080810-4_0
Najlepiej ubrane gwiazdy Kim-kardashian-080810-18 Najlepiej ubrane gwiazdy Victoria-justice-080810-19 Najlepiej ubrane gwiazdy Vampire-080810-7 Najlepiej ubrane gwiazdy Selena-gomez-290 Najlepiej ubrane gwiazdy Sandra-betty-080810-1

Gwiazdy : Ashley Greene, Kim Kardashian, Lea Michele, Katy Perry, Leighton Meester, Megan Fox, Hilary Duff, Jena Dawis, Kristen Bell, Emma Roberts, ?, siostry Kardashian, Victoria Justice, Nina Dobrev, Selena Gomez, Sandra Bullock.

Pierwszy raz widzę chyba Katy Perry w 'normalnej' stylizacji. Wygląda całkiem nieźle. Hilary wygląda jak mała dziewczynka w tej fryzurze, ale sukienkę ma ładną. Jena wygląda super, Victoria też całkiem nieźle. Emma Roberts jak dla mnie trochę jak trup, make up zupełnie jej nie pasuje. Selena miała fajną sukienkę, ale buty zdecydowanie na out. Podoba mi się jedna siostra Kardashian (z tych młodszych), ale nie wiem jak się zwie -n w czarnych szpilkach. Reszta jakoś nie koniecznie mi podchodzi. Wasz typ ?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 12:08:04

Ogólnie najlepiej ubraną gwiazdą mogła by być hmmm... Sienna Miller?
A z TCA:
Ashley ma bardzo ładną sukienkę. Ślicznie wygląda. Kim... em, okropnie xD Ta Lee (nie wiem kto to) ma ładną sukienkę, ale niezbyt ładnie się w niej prezentuje. Katy rzeczywiście tak normalnie jak nigdy, ale strasznie płasko wygląda. I tak jakby jej trochę opadła ta sukienka xD Hm, Leighton troche babciowo. Te buty są okropne. Ale za to Megan (jak jej nie lubię) bosko wygląda ^^ Emma z tym makijażem to jak ćpun. Masz racje, że makijaż nie pasuje. Nina cudnie, świetną ma tę sukienkę.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 13:03:00

ten '?' po Emmie R. to Lucy Hale ;)
i jej stylizacja mi się podobała. Selena też fajnie i Victoria Justice. Nina też świetnie! Wszystko fajnie u Emmy, ale makijaż?!
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 13:33:08

ok, dzięki ;) nie wiedziałam właśnie kto to taki Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
mnie się buty Niny w ogóle nie podobają ! sukienka taka 50/50. Sandra wygląda ok. zastanawiam się tylko, co się stało Leighton. jak ona wygląda ? masz rację C, jak babcia + te buty...
a co do ogólnego stylu, to Sienna Miller podoba mi się w niektórych odsłonach, ale jako całokształt to chyba Jessica Alba lub Ashley Tisdale u mnie. mało górnolotne, ale mi tam się podoba Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 13:44:21

Kiedyś mi się bardzo podobał styl Mary-Kate Olsen, ale teraz już przesadza ze wszystkim. w latach 2004 naprawdę dobrze wyglądała. Ashley dalej ładnie się ubiera, choć nie zawsze Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Chyba moje ulubione kreacje:
Najlepiej ubrane gwiazdy 2004+Entertainment+Pictures+Year+jIY98EpO_2hl Najlepiej ubrane gwiazdy Mary_kate_olsen47
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 13:58:12

mnie ich styl jakoś nigdy nie kręcił. szczególnie Mary-Kate. czasami miałam wrażenie, że wygląda jak bezdomna :roll:
Najlepiej ubrane gwiazdy Jessica-honor-063010-3
Najlepiej ubrane gwiazdy Jessica-alba-041510-7

Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-scott-051810-3
Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-tisdale-051910-8

mała próbka. oczywiście jest tego więcej, ale nie chce mi się na razie szukać ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 18 Sie - 14:18:40

teraz w sumie tak wygląda. Ale, jak były młodsze to naprawdę się potrafiły fajnie ubrać ^^ Teraz, jak pisałam, trochę przesadzają Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeCzw 19 Sie - 19:46:27

B, tak samo b. lubię styl Ashley Tisdale. dawniej, ciągle patrzyłam tylko na jej zdjęcia i 'podziwiłam'xD
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimePon 30 Sie - 15:40:11

Emmy Awards 2010

Najlepiej ubrane gwiazdy Nina-dobrev-082910-3
Nina Dobrev

Najlepiej ubrane gwiazdy Jenna-fischer-082910-5
Jenna Fischer

Najlepiej ubrane gwiazdy Fox-party-082910-69
Lea Michael

Najlepiej ubrane gwiazdy Hbo-party-082910-46
Claire Danes

Najlepiej ubrane gwiazdy Emmy-hbo-top-082910-8
Kate Walsch

Najlepiej ubrane gwiazdy Hbo-party-082910-30
Michelle Trachtenberg

Najlepiej ubrane gwiazdy Hbo-party-082910-23
Sarah Hyland

Najlepiej ubrane gwiazdy Emmy-final-082910-2
Kim Kardashian & Eva Longoria & Kris Jenner

Najlepiej ubrane gwiazdy Julie-bowen-082910-1
Julie Bowen

Najlepiej ubrane gwiazdy Tina-fey-082910-7
Tina Fey

Najlepiej ubrane gwiazdy Betty-white-082910-3
Betty White

Najlepiej ubrane gwiazdy Heidi-klum-082910-3
Heidi Klum

Najlepiej ubrane gwiazdy Dianna-agron-082910-1
Diana Agron

Najlepiej ubrane gwiazdy January-jones-082910-2
January Jones

Najlepiej ubrane gwiazdy Anna-stephen-082910-2
Anna Paquin

Najlepiej ubrane gwiazdy Emmy-ladies-082910-15
Kelly Osborne

Najlepiej ubrane gwiazdy Stephanie-pratt-082910-5
Stephanie Pratt

Najlepiej ubrane gwiazdy Nicole-scherzinger-082710-6 Najlepiej ubrane gwiazdy Nicole-scherzinger-082210-11
Nicole Scherzinger

Po pierwsze bardzo dużo imprez, gwiazd i strojów, dlatego dużo, dużo więcej znajdziecie tutaj.

A teraz moja skromna opinia. Przejrzałam sporo tych zdjęć i kilka opcji przypadło mi do gustu, reszta jako taka. Choć sukienka Kelly Osborne mnie się nie podoba, to przyznam, że dziewczyna wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat temu, lepiej. Schudła i prezentuje się świetnie, zaproponowałabym jedynie inną sukienkę ;) Podobnie z Marią Menounos (nie mam pojęcia kim ona jest). Prezentowała się super, ale sukienka moim zdaniem była zbyt 'ozdobna'. Z resztą było jeszcze kilka podobnych sytuacji. Nina Dobrev jest naprawdę piękna, ale jakoś nie mogę się przekonać do jej kreacji, nie tylko na Emmy. Podobała mi się sukienka Kim Kardashian i dodatki, ale sama 'gwiazda' wyglądała jakoś grubo... No i dwie nieudane wg. mnie odsłony Anny Paquin (czerwona i czarna długa sukienka), ale podoba mi się w tej pierwszej, klasycznej czarnej. A największą porażką dla mnie jest Jane Lynch. Może wybrałam niefortunne zdjęcie, ale ta suknia ją niesamowicie poszerza.

Najlepiej ubrane gwiazdy Maria-menounos-082910-3
Najlepiej ubrane gwiazdy Kim-kardashian-082910-1
Najlepiej ubrane gwiazdy Hbo-party-082910-53
Najlepiej ubrane gwiazdy Emmy-ladies-082910-11
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 31 Sie - 11:58:01

Nina, Eva, Diana ok wyglądają. January Jones ma oryginalną sukienkę, jednak nie jestem co do niej w 100% przekonana.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 31 Sie - 13:54:12

Nina Dobrev ma przepiękną sukienkę. Ostatnio bardzo mi się podobają jasne sukienki ;) Stephanie Pratt też ładnie, boskie buty ma ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 31 Sie - 17:28:38

Lizzie napisał:
Nina Dobrev ma przepiękną sukienkę. Ostatnio bardzo mi się podobają jasne sukienki ;) Stephanie Pratt też ładnie, boskie buty ma ;D
zapomniałam o tej Stephanie ^^ Śliczną sukienkę ma. I zgadzam się, co do butów Najlepiej ubrane gwiazdy 136969
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 31 Sie - 18:12:48

Crazy napisał:
Lizzie napisał:
Nina Dobrev ma przepiękną sukienkę. Ostatnio bardzo mi się podobają jasne sukienki ;) Stephanie Pratt też ładnie, boskie buty ma ;D
zapomniałam o tej Stephanie ^^ Śliczną sukienkę ma. I zgadzam się, co do butów Najlepiej ubrane gwiazdy 136969

wygląda ok. mnie się buty akurat nie podobają ;) ale trochę przykrótkawa ta sukienka Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 31 Sie - 18:59:01

Ale jakby była dłuższa to by była brezydka. Moim zdaniem.
Chyba dalej odczuwam sentyment do sióstr Olsen ^^
Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_57223_009 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_1682609 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_edny050607c_04 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_097_6800 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_250106a_07 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_AOLSEN090606_03_ Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_50712s4_olsen_m_k_b_gr_06
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 1 Wrz - 13:51:25

nie chodzi mi o to, że TA sukienka byłaby lepsza dłuższa, tylko że na EMMY założyłabym dłuższą - tak wiem, moje rozumowanie jest dziwne Najlepiej ubrane gwiazdy 340469

ps : Te zdjęcia, oprócz ostatniego rzeczywiście bardzo fajne - podobają mi się !;)

nie za bardzo miałam czas szukać tych jeszcze starszych zdjęć, ale tu mi się też podobają :

Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-olsen-maxfields-629-1Najlepiej ubrane gwiazdy >Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-olsen-bartha-6168-7

[img][/img] Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-olsen-hairdresser-448-9

Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_15ashocandid2007 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_21687

Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_98162_Mary-Kate_Olsen_ Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_816870

Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_098702 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_10878474

Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_928941 Najlepiej ubrane gwiazdy Normal_AOLSEN090606_04_
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 1 Wrz - 15:39:43

Ashley generalnie ładnie się ubiera, ale przynam że MK czasami jak kloszard wygląda. Nie mogłam znaleźć moego ulubionego stroju MK... ale znajdę Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeCzw 2 Wrz - 16:04:49

dobra, czekam ;)

mnie się kiedyś podobała Rachel Bilson i Hilary Duff, w niektórych odsłonach. teraz już jakoś aż takiego zachwytu nie ma.

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-082610-13

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-10219-2

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-1029-3

Najlepiej ubrane gwiazdy Spl76719_004

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-hayden-389-9

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-shop-9248-7

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-airport-958-10

Najlepiej ubrane gwiazdy Rachel-bilson-grandpa-358-2

Najlepiej ubrane gwiazdy Hilary-duff-shop-8228-11

Najlepiej ubrane gwiazdy Hilary-duff-batman-7198-4

Najlepiej ubrane gwiazdy Hilary-duff-041710-3

Najlepiej ubrane gwiazdy Hilary-duff-3319-3
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimePią 3 Wrz - 14:46:06

o, Rachel Bilson też mi się podoba.
6-ty mi się bardzo podoba!
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimePon 13 Wrz - 18:13:00

VMA 2010

Najlepiej ubrane gwiazdy Katy-perry Najlepiej ubrane gwiazdy Taylor-swift

Najlepiej ubrane gwiazdy Audrina-patridge Najlepiej ubrane gwiazdy Ashley-greene-2

Najlepiej ubrane gwiazdy Selena-gomez Najlepiej ubrane gwiazdy Kesha

Najlepiej ubrane gwiazdy Rihanna Najlepiej ubrane gwiazdy Evan-rachel-wood

Najlepiej ubrane gwiazdy Hayley-williams Najlepiej ubrane gwiazdy Miranda-cosgrove

Najlepiej ubrane gwiazdy Ciara Najlepiej ubrane gwiazdy Rosario-dawson

Najlepiej ubrane gwiazdy Emma-stone-2 Najlepiej ubrane gwiazdy Sofia-vergara

Najlepiej ubrane gwiazdy Victoria-justice-091210-11

Najlepiej ubrane gwiazdy Brenda-song-091210-7

Najlepiej ubrane gwiazdy Lady-gaga-091210-7_0

Najlepiej ubrane gwiazdy Nicki-minaj-091210-10

Najlepiej ubrane gwiazdy Lady-gaga-091210-2_0

Najlepiej ubrane gwiazdy Snooki-091210-3

Najlepiej ubrane gwiazdy Victoria-justice-091210-3

Najlepiej ubrane gwiazdy Stephanie-pratt-091210-3

Najlepiej ubrane gwiazdy Lady-gaga-091210-6

więcej zdjęć : tutaj.

powiem tylko, że podoba mi się Victoria i ewentualnie Stephanie. I Rihanna to jakaś porażka tutaj...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 14 Wrz - 14:14:23

No to po kolei lecimy. Nie znam wszystkich, więc numerkami:
1- Czy to Katy Perry? Dziwnie, ale podoba mi się Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
2 - Boże, to Taylor? Okropnie....
3 - Za dużo tych błyszczących rzeczy...
4- Ashley w sumie ładnie, ale czegoś brakuje.
5- Selena, podoba mi się w sumie.
6- Kesha masakrycznie xD
7 - Rihanna zdecydowanie nie, wygląda taaaaaak grubo
8- Ten ktoś jest strasznie chudy i sukienka wisi całkowicie + buty na nie
9- Sukienka taka sobie, ale dość dziwnie w niej wygląda. Z twarzy też nie jakoś specjalnie.
10- SUkienka też troszkę wisi, ale ogólnie to ok.
11- Znowu dość dziwnie, ale nie tak źle. Ale buty jednak mi się nie podobają.
12- Zwyczajnie.
13,22-Podoba mi się ^^
przeskoczmy do ciekawszych
15- baaaaardzo mi się podoba!
17,19,23,- :shock:
18 - j/w
20 - zdecydowanie źle sukienka do figury dobrana
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 14 Wrz - 15:59:58

Taylor tak szczerze wygląda jak facet na tym zdjęciu. sukienka ją spłaszcza, a poza tym wygląda nieciekawie. Snooki, masz rację C, nie dobrała sukienki do figury - jak zwykle. i widzę, że szokowana Gagą jesteś !;d w tym czarnym jeszcze 'normalnie' wygląda Najlepiej ubrane gwiazdy 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 14 Wrz - 17:57:28

Ashley, Victoria i laski z numerami 13 i 21bardzo fajnie. Ogólnie to jakaś masakra w tym roku te VMA.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 14 Wrz - 19:02:18

ja nie wiem, ale mnie się jakoś gwiazdy na galach zwykle nie podobają. czasami się zdarzą jakieś perełki ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeWto 14 Wrz - 19:55:54

Bliho napisał:
ja nie wiem, ale mnie się jakoś gwiazdy na galach zwykle nie podobają. czasami się zdarzą jakieś perełki ;)
mam tak samo.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitimeSro 15 Wrz - 13:17:04

Crazy napisał:
Bliho napisał:
ja nie wiem, ale mnie się jakoś gwiazdy na galach zwykle nie podobają. czasami się zdarzą jakieś perełki ;)
mam tak samo.

tylko właśnie nie wiem dlaczego. mają stylistów i ludzi od wyglądu, a niektórzy jak widać na załączonych obrazkach, albo nie korzystają z ich usług, albo 'obsługa' tak bardzo nie przepada za dana gwiazdą, że podstępnie burzy jej wizerunek ;d nie wiem. ;)
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Najlepiej ubrane gwiazdy Empty
PisanieTemat: Re: Najlepiej ubrane gwiazdy   Najlepiej ubrane gwiazdy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Najlepiej ubrane gwiazdy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Najlepiej zarabiające aktorki wg. Forbesa 2011
» 50 najlepiej ubranych według Teen Vogue
» Nasze znienawidzone gwiazdy
» Nasze ulubione gwiazdy
» Gwiazdy "Zaćmienia" witają się z hiszpańskimi fanami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: moda i uroda :: Moda-