I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ciucholandy, lumpeksy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSro 29 Lut - 16:40:36

Jak w temacie.
Chodzicie? Kupujecie?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSro 29 Lut - 21:29:16

Wchodze jak mam jakieś drobne poprawki do zrobienia,bo u nas też szyję xd i w przy okazji ogladam xd moja siostra była mistrzynią w szukaniu, potrafiła znaleźć rzeczy z atmosphere itd xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeCzw 1 Mar - 13:20:20

czasem tak. nieraz na prawdę można znaleźć coś świetnego i oryginalnego.
jeżeli ktoś się chce ubierać inaczej niż inni, tam jego miejsce ;)
mam dużo takich luźnych t-shirtów, duuużych ''babcinych'' swetrów i bluzek. nieraz nawet można znaleźć (przynajmniej w tych sklepach u mnie) coś nowego z metką ;p albo w ogóle niezniszczonego.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeCzw 1 Mar - 13:51:18

ja nie umiem szukać. za to moja mama tak, więc często mi coś przynosi.
swetry i t-shirty to podstawa. ba, mam nawet sweter z topshopu Ciucholandy, lumpeksy 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeCzw 1 Mar - 17:47:14

no z topshopu mam kamizelkę ;DD
o taak, u mnie też mama jest od tego specjalistką ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeCzw 1 Mar - 19:03:05

ja zawsze trafiam tylko na jakieś takie typowo ciucholandowe rzeczy, które są beznadziejne.
nie mam cierpliwości do grzebania tam.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimePią 2 Mar - 20:51:53

mam chyba jedną rzecz z second handu, której nie noszę, ale może poproszę mamę o przerobienie jej i coś z niej będzie.
ja też nie potrafię szukać, nigdy nic ciekawego nie mogę znaleźć. a niektóre moje koleżanki mają genialne rzeczy z ciucholandów, wyglądają jak markowe ciuchy, a kosztują 15-20 zł.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSob 3 Mar - 7:05:39

Ja też nigdy nie umiałam nic znaleźć xd ale mi siostra zawsze szukała xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimePią 9 Mar - 23:29:07

Jak mi się przypomni, to potrafię wejść do pięciu second handów z rzędu, ale i tak nigdy nic nie znajdę. Nie mam szczęścia. A chciałabym mieć talent do znajdowania perełek, jak to niektórzy potrafią.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSro 14 Mar - 12:14:53

Dzisiaj postanowiłam dać ciucholandowi szansę. Wybrałam chyba największy w Tarnowie i utwierdziłam się w tym, że to nie dla mnie Ciucholandy, lumpeksy 340469
Za dużo grzebania itp
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSob 17 Mar - 20:43:12

Raczej nie kupuję, nie spotkałam jeszcze żadnego lumpeksu, gdzie ciuchy by zachęcały do kupna.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeWto 20 Mar - 17:11:55

ja ostatnio kupiłam taki genialny pudrowy top z topshopu Ciucholandy, lumpeksy 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeSob 24 Mar - 21:18:21

Crazy napisał:
ja ostatnio kupiłam taki genialny pudrowy top z topshopu Ciucholandy, lumpeksy 136969
poooka
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitimeNie 25 Mar - 11:59:07

chyba w praniu jest.
w ogóle jest chyba rozmiar za duży, ale to mu tylko uroku dodaje Ciucholandy, lumpeksy 340469
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Ciucholandy, lumpeksy Empty
PisanieTemat: Re: Ciucholandy, lumpeksy   Ciucholandy, lumpeksy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ciucholandy, lumpeksy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: moda i uroda :: Moda-