I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pamiętnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimeWto 17 Kwi - 19:48:02

Głupio, że za dwa tygodnie już go nie będzie. Nie będziemy się mogli codziennie spotykać, wyjedzie. Głupio.
Powrót do góry Go down

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 9:28:08

Skończyłam szkołę nie cały tydzień temu a już mi jej brakuje. W końcu to aż 6 lat. Byli jacy byli no ale brakuje. Za dużo śpię. Za dużo imprezuje. Fakt, faktem, ze dyplom oblewam no ale ile jeszcze? Fakt, że wczoraj kolega stawiał mnie trochę uratował. Byliśmy na piwie. Bez niego. Musiał pracować. W sumie tylko siedzieliśmy. Sama nie wiem czym mam się czuć nie w porządku. Dzisiaj też pracuje. To już o dwa dni za dużo. Czemu mi się musi tak cholernie tęsknić nawet po godzinie?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 21:31:42

Mam internet. W końcu, tyle na niego czekałam. Praktycznie od poprzednich wakacji i jest! Modem z plusa jest podłączony do mojego laptopa. Bardzo się z tego ciesze, bo w końcu bd mogła oglądać forum w całej okazałości/ Co prawda ciężko bd się teraz przerzucić z mobilnego, ale dam radę Pamiętnik - Page 2 340469 W końcu bd mogła pobierać moje ukochane horrory. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA I WDZIĘCZNA TACIE.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePon 23 Kwi - 12:54:21

Matura się zbliża. Zaczynam się po nocach stresować! Najgorsze to, że czuję, że powinnam się więcej uczyć, a mi się nie chce. Cóż, mam nadzieję, że będzie dobrze.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePon 23 Kwi - 22:30:44

Jeszcze tylko trochę czasu do wakacji a ja dalej mam problemy z fizyką. Mam 2 pozytywne i 2 jedynki, ale bd jeszcze jeden spr i poprawa, mam nadzieje, że jakoś dam radę.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePon 11 Cze - 14:44:08

Jestem w takim dekadenckim nastroju, że masakra. Generalnie jest niefajnie, ale jakoś przeżyję.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:00:02

ostatnio jest wyjątkowo przyjemnie, moja dziesięcioletnia miłość do londynu została w końcu przypieczętowana. cztery dni to zdecydowanie za krótko, ale zawsze coś. niedługo tam wrócę, innej opcji nie ma. egzaminów nie zawaliłam, a nawet poszły dużo lepiej, niż zakładałam. do wakacji 7 dni. pogoda jest jaka jest, ale już się przyzwyczaiłam i przestała mi przeszkadzać. za dwa tygodnie dowiem się, czy dostałam się do szkoły. nerwy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePią 29 Cze - 12:54:23

Matko, wyniki matur już za mną. Nareszcie! Teraz jeszcze tylko połapać się z tymi rejestracjami i dokumentami na studia i liczyć na najlepsze. Mam nadzieję, że w końcu na serio zacznę te wakacje.
Choć nie byłabym tego taka pewna, bo prawdopodobnie mój tata wyjeżdża do pracy do Niemiec i będzie trzeba duuuużo pomóc mamie. Ech, jak ja nie lubię, jak taksię dzieje...
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimeNie 1 Lip - 9:00:38

Za ciepło, chciałabym zimę już.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitimePon 16 Lip - 11:17:41

Nie dociera to do mnie. Czemu akurat nasza Karolinka?! Nie ma jakichkolwiek szans na wybudzenie a tym bardziej na normalne funkcjonowanie. Teraz po tym wszystkim boję się wyjść na miasto. Jedno wiem: należy łapać każdą sekundę naszego życia. To jest właśnie ten moment kiedy możemy złapać jakiś konkretny owoc dnia. Ona była silna i mocna. Podziwiam ją. I tak do mnie to nie dociera... Wyobrażam sobie że ona siedzi u siebie w domu, śpi i będzie mogła się wybudzić i się jeszcze spotkamy. A tu? Nic. Tęsknię za Nią...
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Pamiętnik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik   Pamiętnik - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pamiętnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-