I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasze dzieciństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Mar - 21:53:28

teraz już nie mieszkam w bloku, ale mieszkałam tam przez 16 lat. nie wiem, jak to brzmi, ale takie osiedle to raj dla dziecka Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
jeszcze było mase dzieci w moim wieku to się działo.
te zabawy w podchody! rany, jak to wszyscy na powaznie brali. jak się robiło ciemno to wszyscy szli do domów, żeby się w ciemne ciuchy przebrać, wiecie, kamuflaż Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 17 Mar - 22:40:37

Crazy napisał:
anegdotka z mojego dzieciństwa nr 1:
Wszyscy się śmiali z mojego brata, że powiedział, że krowy są na krowisku. Mała Ola też chciała być w centrum uwagi i walnęła, że kury są w kurwisku.
Koniec.
umarłam. hahahahaha MISZCZ

co do bloków, to też się w bloku wychowałam i mnie generalnie caaałe dnie w domu nie było ;P teraz mieszkam w takim bloku, nie w centrum, więc mam spokój Nasze dzieciństwo - Page 2 136969
a co do dzieciństwa..dziś na disney channel leciał 'zakochany kundel' oglądnęłam cały i mi się przypomniało jak byłam mała to oglądałam ten film na kasecie po prostu CODZIENNIE Nasze dzieciństwo - Page 2 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 7:13:26

moją bajką dzieciństwa (którą dalej kocham) było Toy Story. Miałam wszystkie zabawki z McDonalda. W ogóle happy meale i przyjęcia urodzinowe w Macu to było to Nasze dzieciństwo - Page 2 340469 te wieże z kubków!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 18:35:13

Toy Story <3 koooocham. Zakochany Kundel też. w ogóle większość disneyowskich uwielbiam. gdy teraz leci w tv czy coś, to nadal oglądam.
też miałam trochę tych zabawek z maca z toy story. nawet nadal niektóre gdzieś mam.

jak byłam mała to uwielbiałam budować z lego. podejrzewam, że nawet teraz gdybym miała okazję to nieźle bym się ubawiła przy tym ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 18:39:16

ja z bratem mieliśmy, jakieś dzikie zabawy.
Najlepiej pamiętam zabawę w ninje Nasze dzieciństwo - Page 2 690213 poza tym to zawsze jakoś podnosiłam brata i robiłam mu samolot xD
I tak największą frajdą było bicie się... tylko tatę to strasznie denerwowało i nas rozsadzał na dwóch końcach sofy. Choć czasami źle się kończyły te nasze zabawy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSro 21 Mar - 13:41:16

pytanie:
Czy u Was na osiedlu/okolicy też jadło się pewną roślinkę? Chodzi mi o takie coś co miało małe listeczki w kształcie serduszek. Czasami na to chlebek dzieci mówią. Fachowo jest to tasznik pospolity ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Tasznik_pospolity ). U mnie na osiedlu wszyscy jedli te 'serduszka' i nikt nie wiedział dlaczego Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSro 21 Mar - 15:37:12

U nas się to ciągle je xd i Rabarbar nawet xd Znaczy same te łodygi xd

a gwizdaliście z trawy?;>
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 24 Mar - 22:04:10

nie przypominam sobie, żeby ktoś jadł jakieś rośliny. znaczy były takie osoby, ale raczej było to krytykowane przez resztę ;P
my to pisaliśmy trawą i innymi zielonymi roślinami po blokach ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 24 Mar - 23:07:40

u nas to wszyscy wcinali ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 14:31:20

O teraz się znowu zacznie sezon xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 15:00:15

i tak najwięszką zabawą było dzwonienie domofonem i nie odzywanie się lub mówinie "ziemniaki" bądź też "ulotki" Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
takie głupie, a tak cieszyło.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimePią 30 Mar - 7:03:51

a01.cdn.a.pl/zdjecie-11132/krem-czekoladowo-orzechowy-czeko-tubka-wedel-8-x-8g-Full.jpg
To przypomina dzieciństwo!
;C chce znowu xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimePią 30 Mar - 13:14:22

ooo, pamiętam czekotubki Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
jeszcze gumy Shock się jadło!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeWto 3 Kwi - 14:22:53

czekotubki! taak, pamiętam! dobre to było.

ja jeszcze lubiłam gumy hubba bubba ;P tego już chyba nie ma?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeWto 3 Kwi - 18:59:50

W sumie to nie widziałam nigdzie hubby bubby. Ale ja chyba częściej Mambę jadłam.
W ogóle, jaki ceny wtedy były! Pamiętam to darcie się pod blokiem ze wszystkimi znajomymi na 'trzy, czte-ry!': "Mama!!!!", a potem "Rzuć złotówkę!" i wielkie szukanie tej monety w ogródku Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
Za 1zł to ja kupowałam czipsy (Biesiadne) + soczek (Dodoni)!
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 8:12:54

Ja to w dzieciństwie kupowałam Frugo Nasze dzieciństwo - Page 2 340469, fajnie, że wróciło, niezmiernie się cieszę.
Hubba Bubba też znam, ale jakoś nigdy szaleńczo za nią nie przepadałam Nasze dzieciństwo - Page 2 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 8:43:53

ja pamietam, ze bylo Frugo, ale chyba jakos duzo nie pilam.
Pamietam jeszcze to macanie czipsów w celu znalezienia pokemonow :p pare razy wyganiali nas ze sklepu
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 19:49:37

Crazy napisał:
W sumie to nie widziałam nigdzie hubby bubby. Ale ja chyba częściej Mambę jadłam.
W ogóle, jaki ceny wtedy były! Pamiętam to darcie się pod blokiem ze wszystkimi znajomymi na 'trzy, czte-ry!': "Mama!!!!", a potem "Rzuć złotówkę!" i wielkie szukanie tej monety w ogródku Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
Za 1zł to ja kupowałam czipsy (Biesiadne) + soczek (Dodoni)!
mambę też jadłam, ale hubba bubba częściej ;)

taak, też tak robiłam. albo wieczorem "Mamo! Rzuć bluzę" ;P

też pamiętam Frugo, ale jakoś często nie piłam. za to teraz nadrabiam ten czas i ciągle piję frugo (na zmianę z nestea) Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 8 Kwi - 8:49:44

Hahaha, pokemony! xD Albo robienie zup w piaskownicach xd i w ogóle wielkie "gotowanie" i "pieczenie", hahahaha xd a lany poniedziałek?;> ja pamiętam jak sie brało butelki po ludwiku i z całą ulicą sie lało, hahahaha.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitimeNie 8 Kwi - 9:43:11

w ogole to pamietam, jak rodzicow wkurzalo to darcie sie i cigle dzwonienie pod domofonem. Albo jak sie wolalo swoich rodzicow, a w oknie pojawiali sie inni Nasze dzieciństwo - Page 2 340469
najgorzej bylo, jak robilo sie pozno i do domu wolali. Wtedy zawsze bylo: "jak Klaudia pojdzie". Za chwile wolaja Klaudie, a ona: "jak Ola pojdzie" :p
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Nasze dzieciństwo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasze dzieciństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nasze sny
» Nasze Urodziny
» Nasze telefony
» Nasze konta
» Nasze puplipty

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni-