I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasze dzieciństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 3 Gru - 11:07:58

Co pamiętacie z bycia dzieckiem Nasze dzieciństwo 136969 ?
Ostatnio tak wspominałyśmy z koleżanką i tak fajnie było ^^
Pamiętam te codzienne zabawy w podchody. Jak już się zaczynało ściemniać to wszyscy lecieli do domów, żeby się przebrać w coś ciemnego. Wiecie, kamuflaż. Tak na serio to wszyscy brali :P
I to stanie pod blokiem z pięcioma koleżankami i darcie się "MAMA!", żeby złotówkę przez okno mi rzuciła :P
No i te wszystkie bazy xD
draże mojego dzieciństwa:
Nasze dzieciństwo Cukierki-70g-skawa-drae-kokos
i lody (które z roku na rok drożały... kiedyś były za 0,40 gr. ciekawe ile teraz kosztują)
Nasze dzieciństwo KORAL_Lulek.100x120
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 3 Gru - 15:08:50

luleeeek <3 pamiętam, że mama nigdy mi nie pozwalała ich jeść, a i tak je kupowałamXDD
z dzieciństwa to pamiętam oglądanie 'małej syrenki' na video po 193647292 razy dziennie. ii 'asterix i obelix' i 'zakochany kundel'! Nasze dzieciństwo 136969
i zabawa w dom i chowaneeeego! :DD
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSro 7 Gru - 22:21:18

haha, to ja się wczoraj dowiedziałam, że jak byłam malusia, to wdrapywałam się na stół, kładłam zwinięta i mówiłam, że jestem chlebek xDDD
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeCzw 8 Gru - 13:31:31

haha ;p
na skarpetki mówiłam kjepki...
a na siebie niunia! za to mój brat nazywał siebie Ija. I z tego, co się dowiedziałam mój tata tez tak na siebie mówił, jak był mały.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeCzw 8 Gru - 19:12:15

ja na siebie mówiłam DAMA ;D
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimePią 9 Gru - 16:48:54

a ja jak byłam mała to miałam dziwne fazy. miałam taki okres, że lubiłam się ubierac, np.: zakładałam buty na ręce, na głowę wkładałam po 3 czapki. jeszcze mam takie zdjecia, gdzie jestem tak ubrana xd

co do późniejszych czasów to pamiętam latanie po piwnicach.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimePią 9 Gru - 19:09:21

matko, też mam takie zdjęcia z bratem. ale to była zabawa!
i tak najbardziej upokarzające zdjęcia to ja na nocniku ;p
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:03:31

haa, mam pomysł! wstawiamy swoje zdjęcia za bajtla;> reflektujecie?
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:06:46

jak tylko podłącze skaner to możecie na mnie liczyć Nasze dzieciństwo 340469
tylko znajdę, jakieś przyzwoite zdjęcie
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:11:15

pewnie. tylko może w przyszły weekend, bo teraz to czasu nie mam.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:12:45

haa, no to super Nasze dzieciństwo 340469 ja już mam na kompie, więc kozacze :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:13:30

to czekamy ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:33:25

zdecydowanie będę tego żałować Nasze dzieciństwo 340469 na tym pierwszym wyglądam dość...strasznie. trzecie jest z jakiegoś Bożego Ciała, piąte i szóste zostawie bez komentarza ;p
(zdjęcia zdjęć robione telefonem ==")
Nasze dzieciństwo C5febb164026753 Nasze dzieciństwo 9724d4164026791 Nasze dzieciństwo 3ddec8164026831 Nasze dzieciństwo 930583164026887 Nasze dzieciństwo 36fa2b164026945 Nasze dzieciństwo 333e82164026997
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 18:04:48

ale słodka byłaś!
2, 4 i 6 są urocze
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 18:45:37

aaaale totalny słodziak w kapciochach-żabochach Nasze dzieciństwo 340469 i to 3. ;D <3 od dziecka urocza!

Mała Muwi: https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/2nq6zxc.jpg
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeNie 11 Gru - 21:19:47

obie byłyście słodziuchne !Nasze dzieciństwo 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimePon 12 Gru - 13:15:07

ooo, jaka Muvee Nasze dzieciństwo 11184
to kto następny?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:29:03

to może teraz ja.

Nasze dzieciństwo Nbdoxy
Nasze dzieciństwo 1hv2gk
Nasze dzieciństwo 33cpt7q
Nasze dzieciństwo 28mh3dg
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:39:01

ooo jakie słodkie jesteeeeście! :DD ja jak bd miała czas to poszukam i też wstawię xD
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:40:00

1 i 3 świetne! ale miałaś wielkiego misiaaa! Nasze dzieciństwo 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 31 Gru - 15:37:11

3 zdjęcie jest cudnowne!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 17 Mar - 13:32:04

anegdotka z mojego dzieciństwa nr 1:
Wszyscy się śmiali z mojego brata, że powiedział, że krowy są na krowisku. Mała Ola też chciała być w centrum uwagi i walnęła, że kury są w kurwisku.
Koniec.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 17 Mar - 18:08:50

Pamiętam, jak skakałam na skakance, byłam mistrzem hula-hop, uwielbiałam pić FRUGO, jeść chrupki, których już nie ma, a ja nawet nie pamiętam nazwy :p. Uwielbiałam bawić się kasetami z muzyką, kręcić je, przewijać. Siedziałam całymi godzinami i oglądałam Odlotowe Agentki, Chojraka i inne tego typu bajki. Nasze dzieciństwo 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 17 Mar - 20:59:54

a ja właśnie nigdy jakoś nie mogłam ogarnąć hula hop, zwykle kręciłam na nodze, albo ręce ;P co do skakanki - byłam w to świetna! hmm, ciekawe jak by mi dzisiaj szło.
aaa i hulajnoga! mój ulubiony pojazd hahaha

tak teraz sobie myślę, to cieszę się, że mieszkałam (i nadal mieszkam) w bloku, na osiedlu. wydaje mi się, że nie miałabym aż tak fajnego dzieciństwa mieszkając w domu jednorodzinnym.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitimeSob 17 Mar - 21:24:49

Ja czasem żałuję właśnie, że nie wychowywałam się w bloku. Mam wrażenie, że wiele mnie ominęło. Wiele zabaw stamtąd, które do mnie nie dotarły.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Nasze dzieciństwo Empty
PisanieTemat: Re: Nasze dzieciństwo   Nasze dzieciństwo Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasze dzieciństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Nasze sny
» Nasze Urodziny
» Nasze telefony
» Nasze konta
» Nasze puplipty

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni-