I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AutorWiadomość

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeSro 28 Gru - 12:27:11

A ja sie nauczyłam kawałka układu do piosenki "Fireball" W. Smith'a i Nicki Minaj Co słychać? - Page 14 340469 Nigdy nie myślałam że będę tak tańczyć [mamy tańczyć jak "gangsta" więc jest zajebiście].
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeCzw 29 Gru - 16:34:17

oo fajnie Co słychać? - Page 14 340469

wow, jak ten rok szybko zleciał...już 2012..a ja jeszcze dokładnie pamiętam sylwestra rok temu...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 9:50:10

łeee, nie zdałam Co słychać? - Page 14 520200 ale przeżyję.
test na 100 %. Miałam włączyć klakson i sprawdzić światła awaryjne. I co zawaliła? Cholerny łuk! aaaaaa, najgorsze jest to, że on mi zawsze wychodził! Zawsze... Już jadę sobie tyłem uradowana, że najgorsze za mną i puf! pachołek.
Co słychać? - Page 14 Tumblr_lwz6vcI5DE1qm4no6
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 9:55:42

ołł ;(( Co słychać? - Page 14 350315 to nic! zdasz następnym razem! mój brat za 3 razem zdał xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 10:00:04

mam nadzieję :0
przynajmniej teorię mam za sobą i nie będę musiała pisać tego nowego, głupszego testu pisać. Ale się bałam wcisnąć 'koniec' na tym teście ;p
W ogóle to potem stałam pod tym ośrodkiem egzaminacyjnym pod bramą, z której powinni wyjeżdżać Ci, co zaliczyli plac manewrowy i nikt nie wyjeżdżał. Jakiś pogrom chyba był.
Jak wysiadałam z auta to widziałam, że kolega wsiada do auta obok no i też nie wyjechał, czyli chyba oblał... ech.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 10:02:15

ło, no najważniejsze, że nie bd się męczyła z tą teorią ;))
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 15:50:59

nie ma się co przejmować. następnym razem się uda! ;> zresztą z doświadczenia wiem, że Ci, którzy naprawdę potrafią jeździć nie zdają za pierwszym i się z tym prawkiem męczą, a największe 'olewacz'e idą na egzamin i mają zdane za pierwszym, także jeszcze trochę przed Tobą. ;)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 16:52:08

dokładnie taak jest ;D np. mój brat co autem jezdził już od 15 roku życia dopiero za trzecim razem zdał..;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePią 30 Gru - 17:08:05

dzięki Co słychać? - Page 14 136969
no i kolejna koleżanka nie zdała. coś mamy pecha ;p
jak tam przed sylwestrem?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:07:42

Nie wiem, czy później będę miała okazję, a więc:
Wszystkiego, co najlepsze w nowm roku 2012. I aby był jeszcze lepszy od tego!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:31:11

dołączam się do życzeń. najlepszego! ;)
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeSob 31 Gru - 14:33:13

również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, zdania wszystkich egzaminów, dużo zabawy, słonecznych wakacji i osiągnięcia swoich celów! Happy New Year! ;*
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeNie 1 Sty - 16:21:53

ślicznie jest ;) jak po sylwestrze?

nic mi nie jest po alkoholu, sukces! Co słychać? - Page 14 340469 nawet głowa mnie nie bolała ^^
to był jak na razie najlepszy sylwester w moim życiu. w skromnym gronie, tylko z moimi najbliższymi przyjaciółkami ;) ii nie zapomnę do końca życia naszego wyjścia o północy na taki most u nas i oglądania fajerwerków z szampanem w ręce i śpiewania na całe gardło piosenek Marsów i Paramore XD chyba nas pół wsi słyszało, ale to nic, przynajmniej była zabawa Co słychać? - Page 14 136969
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeNie 1 Sty - 17:20:03

tak, fajnie wygląda. ;)
ja po Sylwestrze też dobrze. podobnie jak B, spędziłam w gronie przyjaciół, było trochę gadania, śmiania, picia. Co słychać? - Page 14 340469 dobrze jest! ale niewyspana jestem strasznie. no i jak pomyślę, że jutro do szkoły... Co słychać? - Page 14 460216
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeNie 1 Sty - 17:43:04

właśnie! powinni dać jutro wolne...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeNie 1 Sty - 18:10:35

po sylwestrze spoko.
utwierdziłam się w tym, że nie lubię szampana Co słychać? - Page 14 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeNie 1 Sty - 20:55:52

Jak tam? Sorry, że rzadko wchodzę, ale nie mam czasu :/ Teraz cały tydzień byłam na praktyce :/
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePon 2 Sty - 12:42:46

A dobrze.
Zaczeliśmy poloneza ćwiczyć. Potwierdza się mój całkowity brak koordynacji.
Lecę oglądać Sherlocka (serial)! Dwa lata czekania, dwa lata i nareszcie Co słychać? - Page 14 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePon 2 Sty - 19:06:30

my też już trenujemy poloneza, nie narzekam. i nawet mam już partnera, także jest good!;)
ale dzisiejszy dzień w szkole to jakaś tragedia...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimePon 2 Sty - 20:11:49

Bliho napisał:
my też już trenujemy poloneza, nie narzekam. i nawet mam już partnera, także jest good!;)
ale dzisiejszy dzień w szkole to jakaś tragedia...
czemu?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeWto 3 Sty - 13:26:37

niewyspana, nudne lekcje, do domu wróciłam ze szkoły koło 17. ogólnie PONIEDZIAŁEK! Co słychać? - Page 14 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeCzw 5 Sty - 17:55:59

i mamy weekend ;) fajnie, ze tego 6-ty stycznia jest wolny
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeCzw 5 Sty - 17:57:42

mamy tak jakby sobotę, sobotę i niedziele!
taaaak bardzo chciałam iść na premierę Sherlock dzisiaj to im się projektor zepsuł Co słychać? - Page 14 520200 Mam nadzieję, że do niedzieli go naprawią. Zakosiłam oczywiście ulotki z RDJ, ale nic z Judem Law/Watsonem nie było. Skandal!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeCzw 5 Sty - 18:54:38

noo, wkońcu wolne! tylko cztery dni chodzenia do szkoły, ale były to ciężkie dni, bo wystawianie ocen itd.
ale jeszcze tydzień i ferie!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitimeCzw 5 Sty - 18:55:44

my mamy 13 lutego ferie chyba.
ja już miałam oceny na półrocze przed świętami chyba.
mam drugi egzamin we wtorek. aaaaaaaaa!
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-