I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Sie - 20:25:26

jak znam życie, to wrzesień będzie wyjątkowo ciepłym miesiącem. Co słychać? - Page 2 1660
a jak przygotowania do szkoły? gotowe? ;>
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 31 Sie - 7:44:05

Bliho napisał:
jak znam życie, to wrzesień będzie wyjątkowo ciepłym miesiącem. Co słychać? - Page 2 1660
a jak przygotowania do szkoły? gotowe? ;>

Tak zawsze jest ;<
Ja dalej nic nie mam do szkoły Co słychać? - Page 2 340469 no może prócz tych podręczników po siostrze :P Po takie rzeczy zawsze chodze 1 września ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 31 Sie - 7:46:06

mam zeszysty! aż 5. Kurczę, zawsze było trzeba z 12 (czy więcej nawet) kupować, a teraz tak mało.
Bliho, czy Ciebie też przeraża ten rok ... ?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 31 Sie - 11:54:30

Crazy napisał:
mam zeszysty! aż 5. Kurczę, zawsze było trzeba z 12 (czy więcej nawet) kupować, a teraz tak mało.
Bliho, czy Ciebie też przeraża ten rok ... ?

przeraża? to mało powiedziane. ryczeć mi się chce jak pomyślę o szkole, maturze, studiach... i najgorsze jest to, że nie mam żadnych planów na przyszłość... a u Ciebie jak?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 31 Sie - 13:05:57

Bliho napisał:
Crazy napisał:
mam zeszysty! aż 5. Kurczę, zawsze było trzeba z 12 (czy więcej nawet) kupować, a teraz tak mało.
Bliho, czy Ciebie też przeraża ten rok ... ?

przeraża? to mało powiedziane. ryczeć mi się chce jak pomyślę o szkole, maturze, studiach... i najgorsze jest to, że nie mam żadnych planów na przyszłość... a u Ciebie jak?
tak samo.
aaaaa.
jeszcze studniówka mnie przeraża xD
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 31 Sie - 18:26:03

na początku, zanim jeszcze poszłam do liceum myślałam, że studniówka będzie jedynym pozytywnym elementem klasy maturalnej. teraz uświadamiam sobie, że dopóki nie mam partnera (a nie zapowiada się żebym jakiegokolwiek miała), to wcale nie jest taka fajna ta 100-dniówka! ;>
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 10:14:19

Eee tam Bilho na pewno kogoś znajdziesz Co słychać? - Page 2 340469
A jak tam po rozpoczęciu ? Co słychać? - Page 2 340469
U mnie cuuudownieee ! <3 Mam w tym roku malutko lekcji Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 11:31:15

ja jakoś żyję, ale nie chce mi się myśleć o szkole... xd szkoła mnie dołuje.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 12:04:33

moje rozpoczęcie nie najgorsze. akurat plan też mam w tym roku udany.
mi się też nie chce myśleć o szkole, maturze, studniówce...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 12:49:49

też nie mam nikogo na studniówkę, jeżeli Cie to pocieszy.
mam tylko 27 godzin tygodniowo :O STarsznie mało, ale nie żeby mi to przeszkadzało Co słychać? - Page 2 136969
Rozpoczęcie ok, wła.śnie wróciłam z pizzy. W ogóle apel trwał tylko 30 minut, więc brawo dla szkoły! Hale mamy w remoncie, więc nie wiem, co na razie z wfem.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 12:59:22

ja tam apelu nie mam nigdy na rozpoczęcie Co słychać? - Page 2 340469 Mam tylko krótką msze w kościele na której nie byłam no a potem z wychowawcami do sal Co słychać? - Page 2 340469
Ogólnie to ide jutro tylko na 4 godz ^^ kocham ten plan Co słychać? - Page 2 136969
Ahh i liczba osób w mojej klasie się powiększa ;P
A tak na marginesie: Mam już dosyć tych przemądrzałych pierwszaków -.-
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeCzw 1 Wrz - 18:58:22

Crazy napisał:
też nie mam nikogo na studniówkę, jeżeli Cie to pocieszy.
mam tylko 27 godzin tygodniowo :O STarsznie mało, ale nie żeby mi to przeszkadzało Co słychać? - Page 2 136969
Rozpoczęcie ok, wła.śnie wróciłam z pizzy. W ogóle apel trwał tylko 30 minut, więc brawo dla szkoły! Hale mamy w remoncie, więc nie wiem, co na razie z wfem.

ależ pocieszenie, dzięki. Co słychać? - Page 2 953780
ja tak miałam w zeszłym roku. masakra, jak się wraca po ponad całym semstrze nieobecności na sali.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 13:35:15

też miaałam remontowaną salę w zeszłym roku. przez chyba cztery miesiące nie graliśmy w siatkówkę, było wspaniale ;D
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 14:53:02

Lizzie napisał:
też miaałam remontowaną salę w zeszłym roku. przez chyba cztery miesiące nie graliśmy w siatkówkę, było wspaniale ;D

wspaniale? dobrze, że miałam treningi na innej sali, bo chyba nie wytrzymałabym tyle. Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 16:52:42

u mnie...nowa szkoła, nowi ludzie, nauczyciele...po pierwszym dniu już się boję, że nie nadążę z nauką. klasa...średnia, na razie jeszcze wszystkich ludzi nie ogarniam bo jest nas aż 38 O.o mam nadzieje, że z czasem bd lepiej...
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 17:31:03

Bliho napisał:
Lizzie napisał:
też miaałam remontowaną salę w zeszłym roku. przez chyba cztery miesiące nie graliśmy w siatkówkę, było wspaniale ;D

wspaniale? dobrze, że miałam treningi na innej sali, bo chyba nie wytrzymałabym tyle. Co słychać? - Page 2 340469
ja jestem antysportowa ;D a siatkówki nienawidzę z całego serca.


ja na szczęscie znam kilka osób z nowej klasy, więc nie jest najgorzej.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 20:01:50

B. u ciebie 38 a u mnie 21 xd
Uff dzisiaj byłam tylko na 4 i pół lekcji Co słychać? - Page 2 340469 I bylo swieeetnieeeee ! <3
Mam świetną klase Co słychać? - Page 2 340469 własnie to odkryłam ;P
No a później poszłam do kościółka Co słychać? - Page 2 136969

jak tam u was?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 2 Wrz - 20:12:05

siatkówka to najlepszy sport, L ! jak można jej szczerze nienawidzić ? Co słychać? - Page 2 340469
a pierwszy dzień, jak to pierwszy dzień. nic specjalnego. ale rozumiem, że nowe klasy, otoczenie, nauczyciele robią wrażenie. ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 6:54:21

łoł, 38? u mnie jest 33 lub 34 (nigdy nie wiem). Ale jedna klasa (chyba mat-ang) ma z 40 osób.
Bliho, jak wy macie z fakultetami?
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 12:00:40

Lizzie napisał:
Bliho napisał:
Lizzie napisał:
też miaałam remontowaną salę w zeszłym roku. przez chyba cztery miesiące nie graliśmy w siatkówkę, było wspaniale ;D

wspaniale? dobrze, że miałam treningi na innej sali, bo chyba nie wytrzymałabym tyle. Co słychać? - Page 2 340469
ja jestem antysportowa ;D a siatkówki nienawidzę z całego serca.


ja na szczęscie znam kilka osób z nowej klasy, więc nie jest najgorzej.

haaa, tak samo tu, też jestem antysportowa i przez 1. miesiąc 1. był REMONT = brak wfuu <3

CZEEEŚĆ MISIACZKI! Dawno mnie nie było :< miałam baardzo skomplikowany i przykry okres, więc w ogóle się towarzysko opuściłam...

AAAA, moje dziewczynki z KBITCH forum są już maturzystkami! Co słychać? - Page 2 340469 *wzrusza się*
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 12:57:24

Bliho napisał:
siatkówka to najlepszy sport, L ! jak można jej szczerze nienawidzić ? Co słychać? - Page 2 340469
a pierwszy dzień, jak to pierwszy dzień. nic specjalnego. ale rozumiem, że nowe klasy, otoczenie, nauczyciele robią wrażenie. ;>
można xd ja + piłka = komedia


heej M ;* już chciałam pisać do Ciebie na lascie, czy zapomniałaś o nas, bo w ogóle nas nie odwiedzałaś ;(
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:10:44

witaj M! ;*
delikatny trening i na pewno by nie było tak źle. ;p a co do maturzystek, to ja się akurat aż tak nie cieszę jak Ty M! Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:28:47

Lizzie napisał:
Bliho napisał:
siatkówka to najlepszy sport, L ! jak można jej szczerze nienawidzić ? Co słychać? - Page 2 340469
a pierwszy dzień, jak to pierwszy dzień. nic specjalnego. ale rozumiem, że nowe klasy, otoczenie, nauczyciele robią wrażenie. ;>
można xd ja + piłka = komedia


heej M ;* już chciałam pisać do Ciebie na lascie, czy zapomniałaś o nas, bo w ogóle nas nie odwiedzałaś ;(
o jaa<3;* ja zawsze pamiętam, nawet jak nie wchodzę! a to niewchodzenie wywołuje u mnie znaczne wyrzuty sumienia ;] ale mówię, miałam strasznie ciężki okres i czułam taki ogólny bezsens i brak entuzjazmu do czegokolwiek.
nie macie pojęcia jak mi ulżyło, że znowu tu jestem i że WY tu ciągle jesteście !

B, nie tyle cieszę, co wzruszam ;] z resztą to naprawdę cuuudowny czas, chciałabym być na Waszym miejscu. Co do partnerów - there's a loads of time ( My tu na forum chcętnie pośledzimy Wasze zmagania ;d ;*) a najważniejsza oczywicie jest kre-a-cja! *ekscytuje się* :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:49:02

Muvee Co słychać? - Page 2 640862
a co się takiego działo? jeżeli można spytać.
w każdym razie dobrze, że znowu jesteś! ty jeszcze wakacje masz, nie :P ? dobrze ci.
matko, matura... jeszcze się pochwalę, że od 8 września zaczynam kurs na prawo jazdy! Praktycznie to tylko blackyqueen może mieć to nieszczęście spotkania mnie na drodze xD
jeeej, studniówka. wiem dziwne, ale nie chce mi się iść xD wybieranie i szukanie sukienki może być dla mnie fajne na jeden dzień, a potem to męka ;p nie jestem dobra w tych sprawach xD
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:53:08

no właśnie, cieszymy się, ze znowu jesteś z nami ;D a tak w ogóle to wiecie co się dzieje z Excline? bo ostatnio nas nie odwiedza.

ja uwielbiam szukać sukienek na półmetki, bale itd., nawet niekoniecznie szukać ich dla siebie ;D
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-