I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimePią 26 Sie - 10:29:16

Ogląda ktoś?
Od 2 września na Comedy Central będzie ;)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimePią 26 Sie - 11:01:58

uhuhu, jak będzie na CC to może się skuszę, bo strasznie chciałam/chcę to obejrzeć, ale nie miałam czasu ;)
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeSob 11 Lut - 11:14:51

nie oglądałam nigdy na bieżąco, od czasu do czasu jak wpadnę na comedy central (co zdarza się rzadko, bo tv nie oglądam) i akurat leci, to obejrzę. sheldon mistrz.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeSob 11 Lut - 20:02:15

od wczoraj obejrzałam cały sezon piąty. świetny serial. wciąga.
teraz zostały mi sezony 1-3. tak trochę od tyłu zaczęłam oglądać.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 12 Lut - 11:54:37

oglądam tak, jak pond. czasami na cc.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 12 Lut - 16:30:58

Nie Ogladam, ale słyszałam:)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeSob 7 Kwi - 10:42:48

SHELDON <3

Uwielbiam. Bez zbędnych słów. A Najbardziej Sheldona, jedno jego spojrzenie, a ja już umieram ze śmiechu :P
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeSob 7 Kwi - 20:01:34

hahahah mam to samo. Sheldon jest genialny. I uwielbiam 'Soft Kitty'. ostatnio chora byłam, ciągle to śpiewałam ;P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeSob 7 Kwi - 21:12:44

SHELDON jest miszczem! The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) 340469
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 8:34:26

Dokładnie, ja nie wiem, skąd oni go wzięli, ale kocham ich za niego The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 9:56:27

nie ogladam regularnie. Kiedy trafie to ogladam. Wkurza@mnie ten dodany smiech, zreszta jak w kazdym serialu :p
z drugiej strony darze go nienawiscia za to, ze przez niego community mi sie nie utrzyma
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 10:28:03

też mnie wkurza ten sztuczny śmiech, choć juz powoli się przyzwyczajam i przestaję go słyszeć ;P
poza tym mogliby na Comedy Central zacząć puszczać resztę sezonów, bo już 4 sezon znam na pamięć.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 10:31:26

idzie się przyzwyczaić. gorzej, jak przez pewien czas oglądasz seriale bez podkłądanego śmiechu, ap otem włącza TBBT lub HIMYM, wtedy się rzuca w... uszy.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 13:29:28

Lizzie napisał:
też mnie wkurza ten sztuczny śmiech, choć juz powoli się przyzwyczajam i przestaję go słyszeć ;P
poza tym mogliby na Comedy Central zacząć puszczać resztę sezonów, bo już 4 sezon znam na pamięć.

to samo u mnie, puścili by inne! The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) 340469
Powrót do góry Go down

Sponsored content

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Empty
PisanieTemat: Re: The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)   The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

The Big Bang Theory (Teoria Wieliego Podrywu)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-