I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ulubiona bajka z dzieciństwa?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePią 13 Maj - 8:43:13

Lub niekoniecznie z dzieciństwa Ulubiona bajka z dzieciństwa? 136969


Ostatnio zmieniony przez Crazy dnia Sob 23 Cze - 10:51:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePią 13 Maj - 17:58:52

ja uwielbiam Kubusia Puchatka i wszystkie bajki Disneya. do dziś jak lecą w tv to oglądam ;D chyba nigdy z nich nie wyrosnę, ponadczasowe <3
pamiętam, że były Atomówki, Laboratorium Dextera, Bliźniaki Cramp, Aparatka, Flinstonowie.
oo i teen Johnny Bravo był boski ;D chojrak tchórzliwy pies był fajny, ale czasami straszny.
ja byłam wielką fanką Odlotowych Agentek ;D ooj, oglądało się tych bajek, oglądało...
kiedyś te bajki były lepsze, nie to co teraz.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePią 13 Maj - 20:20:31

Nigdy nie przepadałam za smerfami, za to muminki taaaak!
Kubuś Puchatek, Zwariowane melodie, Kaczor Donald i te inne, Dexter, Atomówki, Chojrak, Flinstonoie Jetsonowie i Johnny Bravo też Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469
O matko, też byłam fanką Odlotoych Agentek!
A z filmowych bajek to Toy Story. Do tej pory kocham tę bajkę! I Potory i spółka.
I Śnieżka.
I Bambi <3
i Mulan.
I Dawno temu w traie.
Kocham bajki.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeSob 21 Maj - 19:06:27

a ja właśnie smerfy uwielbiałam, muminki mniej.
a z filmowych to też Bambi, Mulan, Król Lew, Piękna i Bestia <3 a z takich nowszych to Potwory i Spółka. ogólnie to nie lubię tych takich komputerowych bajek ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePon 30 Kwi - 8:34:05

Lubiłam oglądać stare Cartoon Network *bo teraz nie ma już takich fajnych kreskjówek): Chojrak; Krowa i Kurczak; Ed, Edd i Eddy; Atomówki itp
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeWto 1 Maj - 8:55:40

Uwielbiałam Chojraka i mam z nim koszulkę ^^ A tak to Atomówki, odlotowe agentki i w ogole wszystko co na Jetix leciało Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeWto 1 Maj - 17:04:58

ojej..na pewno Mała Syrenka i Zakochany Kundel. ogólnie to Disney'owskie produkcje, nigdy nie przepadałam za tymi polskimi na tvp1 i dobranockami ;p
i na pewno jeszcze Smerfy, Muminki ;p i te wszystkie z Cartoon Network też! Johnny Bravo! ha i Odlotowe Agentki, Czarodziejki z Księżycaaa jeszcze o! Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469 oglądałam też Dragon Ball i Pokemony ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeWto 1 Maj - 20:46:25

ooooo, Johnyy Bravo!
i czarodziejki z Księżyca! Zawsze to oglądałam i chciałam być tą w zielonej spódnicy. Teraz, jak patrzyłam na youtubie to trochę głupie to jest, ale wtedy!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeSro 2 Maj - 17:59:59

daj spokój, to była moc wtedy dla mnie :DDD CODZIENNIE to oglądałam ;p i chyba chciałam być zawsze tą 'główną' blond xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeSro 2 Maj - 18:10:24

pamiętam, że brat mi kupił album na naklejki z tego (mieliśmy taką fazę, gdzie nawzajem sobie coś kupowaliśmy...).
Nie pamiętam nawet, że tyle ich tam było:
Ulubiona bajka z dzieciństwa? Sailormoon105ye
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeCzw 3 Maj - 10:28:14

omamo ;O wszystko mi się przypomina...te dni spędzone przed TV Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469 ha
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeCzw 3 Maj - 10:31:27

te najbardziej po prawej są złe, nie?
tej małej na samym dole to w ogóle nie kojarzę. A ja chciałam być tą drugą od lewej strony, licząc od tej 'głównej'. jak jej na imię było w ogóle ;p ?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeNie 6 Maj - 14:23:05

nigdy tego nie oglądałam. Za to z bratem oglądaliśmy Dragon Ball.

a ja ostatnio oglądam na Polsacie 'Pinky i Móżg'. jak ja to lubię ;P

kiedyś uwielbiałam Looney Tunes <3 właściwie to nadal uwielbiam, tyle że wieki całe tego nie widziałam.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeNie 6 Maj - 14:25:03

Oglądałam coś a la Dragon Ball (czyt. coś japońskiego, gdzie też walczyli tylko jakimiś duchami chyba...).
I mnie to swojego czasu uzależniło Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePon 7 Maj - 8:08:16

A pamiętacie pokemony? xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimePon 7 Maj - 11:25:50

no pewnie. zawsze przed szkołą oglądałam. chyba nawet jakieś na VHS miałam..."Pokemony na wakacjach", czy coś w tym stylu Ulubiona bajka z dzieciństwa? 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:38:30

Pokemony to było coś <3 i te wszystkie zbieranie z chipsów! ahh
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitimeSob 23 Cze - 10:54:43

eeeeeeeeeeej *___* będa nowe Potwory i Spółka :3
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Ulubiona bajka z dzieciństwa? Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona bajka z dzieciństwa?   Ulubiona bajka z dzieciństwa? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ulubiona bajka z dzieciństwa?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Ulubiona kuchnia
» Ulubiona pora dnia
» Ulubiona piosenka na teraz
» Ulubiona para filmowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Filmy-