I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Czemu śmierć przeraża ludzi?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeNie 8 Maj - 14:28:31

Może nie wszystkich, ale wiekszość. U niektórych to także może bardziej ciekawość, a nie strach. Wciąż, dla nas ludzi śmierć ma więcej grozy w sobie niż uroku ? Dlaczego? Może to lęk przed nieznanym ?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePią 13 Maj - 11:35:24

Bo nikt nie wie, jak to bd, czy bd bolało czy nie. Co się z nami stanie i dlatego się boimy.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePią 13 Maj - 13:29:54

Ja osobiście śmierci się, aż tak nie boję (no chyba, że śmierci za młodu co mi się nie uśmiecha), ale bardziej bólu. Boję się wszystkiego, co boli taka prawda ;p
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeSob 17 Mar - 17:30:44

Ja chyba się nie boję pod takim względem, że będzie mnie bolało czy też, że będę cierpiała. Raczej obawiam się tego, że umrę w takim momencie, kiedy jeszcze nie zdążyłam nic zrobić, nie spełniłam marzeń, nie doszłam nawet do połowy swojej życiowej drogi albo też, że zostawię ludzi, których kocham i na których mi zależy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeSob 17 Mar - 17:33:51

na przyklad, gdybym umarla teraz (tfu tfu) to byb bylo bez sensu... Bo tak, jak mowilas - nic jeszcze nie zrobilam.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeSob 17 Mar - 17:35:15

Dokładnie. Coś się chce jednak osiągnąć w tym życiu, wszystkiego spróbować, wszystkiego dotknąć. A zwykle, każda rzecz, choćby ta najmniejsza odkładana jest na później, na jutro.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeNie 6 Maj - 9:11:17

Innym powodem, dla którego śmierć jest straszna to pytanie: co jest potem...?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeNie 6 Maj - 11:10:26

No ja tam właśnie nie wiem czy jest niebo czy piekło, nie mam pojęcia. A Bóg dla mnie jest, ale nic nie robi. Nie pomaga ani nic.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeNie 6 Maj - 13:35:37

Boję się wczesnej śmierci. Tym bardziej, że kilka dni temu mój znajomy zmarł na raka, z którym walczył od roku. Boję się bólu i tego, że tak naprawdę nic jeszcze nie przeżyłam i nie chcę stracić życia, do póki nie wycisnę z niego wszystkiego, co tylko się da.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePon 14 Maj - 14:38:16

ostatnio mam częste rozmowy, jak ktoś by chciał umrzeć, dziwne, wiem ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePon 14 Maj - 16:58:29

Oooo, lubisz takie? xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePon 14 Maj - 17:08:40

nie, nie Czemu śmierć przeraża ludzi? 340469 generalnie one są na jaja.
ale stwierdzam, że wolałabym umrzeć z zaskoczenia.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeWto 15 Maj - 16:39:26

Ja sie jeszcze nie zastanawiałam nad tym jak chce umrzeć xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:33:36

Miałam znajomego, który uwielbiał mówić o śmierci, bo wiedział, że niedługo umrze (chory był), uwielbiał o tym opowiadać, planował co mamy zrobić z nim po śmierci, jak mamy się zachowywać. Dla nas były to najokropniejsze rozmowy, ale mu pomagały. Nie wiem w jaki sposób, ale czasem ludzie muszą rozmawiać o śmierci, by jakoś się z nią oswoić.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:39:56

Być może właśnie przez rozmowy o niej, wydawałą się być czymś zwyczajnym...?
Moja koleżanka często mówiłą o śmierci i nigdy nie wiedziałam, czy ona tak na serio, czy tylko żartuje ...
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitimePon 18 Cze - 8:39:27

Jak ludzie mówią o śmierci to masakra ;x
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Sponsored content

Czemu śmierć przeraża ludzi? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu śmierć przeraża ludzi?   Czemu śmierć przeraża ludzi? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Czemu śmierć przeraża ludzi?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni :: Nasze zdanie-