I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Alkohol i produkty alkoholowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 16:26:09

Pijecie? Czy czekacie do 18nastki? Alkohol i produkty alkoholowe 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 18:16:03

nie mam jeszcze 18 lat i tak generlanie to nie pije.
Tylko na trzech osiemnastkach spróbowałam, nie powiem ciekawi mnie jak alkohol smakuje :P
Wódki w życiu nie piłam i szczerze to się jej boję, ale pewnie na 18nstce swojej spróbuje. Piłam jakieś wina, nawet jakieś z Francji i w ogóle mi nie smakowały... To samo tyczy się szampana. Fuj, nie dobre...
Tak więc na każdej 18nastce próbuję czegoś nowego, może coś mi wreszcie posmakuje.
I w zyciu się nie upiłam.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 18:21:06

też nigdy się nie upiłam, ale na urodzinach lubię się napić czegoś. ja uwielbiam drinki <3 szampan mi smakuje, wino fuj, piwo tylko desperadosy, reszta mi nie smakuje, a whisky, wódki jeszcze nie próbowałam ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 19:09:08

matko, ja nigdy piwa nie piłam Alkohol i produkty alkoholowe 544374
zawsze chciałam Jacka Danielsa spróbować.
a drinki zawsze apetycznie wyglądają, muszę spróbować:P
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 19:11:49

smakują też dobrze, przynajmniej te, któe dane mi było pić xD

ja chcę spróbować Johnnie Walkera, ale tego raczej na imprezie urodzinowej u znajomej nie dostanę ;)
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 19:14:34

mam Danielsa i Walkera w salonie, ale raczej w roli ozdoby niż alkoholu do picia. ;d ale kiedyś spróbuję. ogólnie nie przepadam. piwo = ohydztwo dla mnie. już wolę wódę. ;>
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 20 Kwi - 19:28:38

Ja pije tylko Redsa jabłkowego ;D
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 10:35:15

nie piję, żeby się upić, ale tylko czasem ze znajomymi dla dobrego humoru ;) wolę drinki, niż piwa bądź czystą wódkę.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSro 18 Maj - 13:27:22

zawsze rozwala mnie, jak ludzie np. na facebooku piszą ile wypili już na danych zdjęciach. albo 'kłócą' się, że wtedy jeszcze nie pili/już pili/ktoś jest już lekko nie wyraźny/lub inne wypowiedzi kończące się tym -> %%% =="
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePią 20 Maj - 14:28:49

ooh no ja uwielbiam alkohol Alkohol i produkty alkoholowe 340469 ale jestem rozsądną dziewczynką, więc wszystko kulturalnie się kończy ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePią 20 Maj - 15:30:18

a jak się zachowujesz jak jesteś już lekko pijana:D ? tak pytam, bo niektórzy mają różne "wcielenia" :P
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePią 20 Maj - 17:43:35

jestem taka sama Alkohol i produkty alkoholowe 340469 tylko... bardziej xD w sensie, że jak dużo mówię, to wtedy jeszcze więcej :P i zwykle to 'na wesoło' ;] ale bez jakichś ataków odwagi czy szczerości - to jak w standardzie ;P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSob 17 Mar - 17:34:16

Nie lubię pić, żeby się upić, nie jest to dla mnie formą rozrywki czy też zalewaniem smutków i problemów. Lubię piwo, ale w gorące dni dla ochłodzenia Alkohol i produkty alkoholowe 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSob 17 Mar - 17:38:00

zrobilam prpgres: posmakowal mi drink o nazwie Malina!
Piwa dalej nie trawie
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePon 18 Cze - 8:49:35

ostatnio piłam reddsa czarnego, niedobry ;/
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePią 22 Cze - 11:49:19

Nigdy nie piłam piwa smakowego. Muszę spróbować, a nóż mi posmakuje!
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeNie 12 Sie - 13:43:39

polecam piwo Veltings o smaku egzotycznym z Lidla ;d nie takie słodkie siuśki, bo piwne jest, ale ma fajny posmak Alkohol i produkty alkoholowe 340469 Magnusa Czekoladowego i Argusa Miodowego też sprawdź ;> bo redsy błeee

ja ostatnio testuje wszystkie piwa o smaku tekili, które nie są Desperadosem :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeSob 25 Sie - 15:38:38

ostatnio posmakowało mi piwo.
mmm tequila <3 dobre, dobre
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeNie 26 Sie - 15:37:22

Alkohol i produkty alkoholowe 914262 Alkohol i produkty alkoholowe 914262 Alkohol i produkty alkoholowe 914262
no tekila jest cudowna Alkohol i produkty alkoholowe 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

quadrophenia
quadrophenia

Liczba postów : 5

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimeNie 26 Sie - 20:28:02

Piwa nie lubię. Rozdyma brzuch i w ogóle takie ble.
Za to wina, likiery i wódzie jak najbardziej tak. Grejpfrutówka jest zajebista w smaku, to samo cytrynówka.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePon 27 Sie - 13:10:04

jack daniels o smaku coli mi nie smakował, ale musiałam spróbować xD
cytrynówka dobra rzecz. powiem tylko tyle, że nie ma to jak polska dobra wódka. inne zagraniczne, np. włoska jest ohydna, to nie jest to ;D haha
a co do piwa..też nie lubię. reeds albo gingers mogą być, bo takie w smaku dobre, poza tym nie przepadam za 'normalnymi' ;)
Powrót do góry Go down

quadrophenia
quadrophenia

Liczba postów : 5

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitimePon 27 Sie - 16:31:45

O właśnie, Jack Daniels z colą i ogólnie whisky jest straszna. Gorzka.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Alkohol i produkty alkoholowe Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol i produkty alkoholowe   Alkohol i produkty alkoholowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Alkohol i produkty alkoholowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni :: Nasze zdanie-