I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasze włosy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:08:15

Crazy napisał:
Muvee napisał:
też chciałabym coś zmienić w mojej fryzurze, ale nie wiem co:< wszyscy się zmieniają, tylko ja ciągle wyglądam tak samo Nasze włosy  - Page 4 345624
ditto Nasze włosy  - Page 4 340469
in polisz plis ;P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:13:34

Muvee napisał:
Crazy napisał:
Muvee napisał:
też chciałabym coś zmienić w mojej fryzurze, ale nie wiem co:< wszyscy się zmieniają, tylko ja ciągle wyglądam tak samo Nasze włosy  - Page 4 345624
ditto Nasze włosy  - Page 4 340469
in polisz plis ;P
chodziło mi o ten znaczek - II - (jak nie chcesz przepisywać czegoś jeszcze raz. on się chyba tak nazywa ;p )
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 11 Gru - 17:26:42

aaa okej :P nie wiedziałam;>

a u Ciebie jak z farbowaniem? bo ja jak pofarbuje całe znowu, to mi chyba wszystkie wypadną, a jak rozjaśnię końcówki, to nie będą mi się kręciły :<
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimePon 13 Lut - 9:55:08

Ja bd całe rozjaśniać Nasze włosy  - Page 4 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar - 9:25:57

Już po maturze chcę włosy przearbować. I nie wiem, czy całe na jakiś kolor (brąz wpadający w rudy) czy poszaleć z kolorowymi końcówkami...
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar - 13:41:55

O trzeba się farbnąć. Może brąz?
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar - 14:17:09

ja bym po maturze, na wakacje poszalała z końcówkami, a tak na koniec lata machnęła się na ten brązoworudy ;P ja chyba też przefarbuje sie na jakiś brąz, ale to w czerwcu i szamponetką.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar - 14:38:40

wlasnie zastanawiam sie czy tak nie zrobic. Tylko jeszcze jaki kolor koncowki :p
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar - 22:59:00

ja właśnie wczoraj kupiłam farbę..'czekolada' ;) bd farbować w najbliższym tygodniu pewnie. chcę mieć taki wyrazisty ten kolor, bo już mi schodzi mój poprzedni (takie przebłyski rudego) i teraz już chcę właśnie czekoladowy Nasze włosy  - Page 4 136969 żebym nie miała mojego naturalnego, takiego 'nudnego' brązowego
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 18 Mar - 7:15:31

też mam 'nudny' brązowy, jak większość osób.
raz miałam (szamponetka) czekoladowe i super to wyszło.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 18 Mar - 7:59:29

Czekolada? Brzmi fajnie!;)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:21:08

ja już normalnie farbą, oby tez dobrze wyszło ;))
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:23:52

własnie z szaponetką był taki eksperyment, jak to wyjdzie. i teraz chyba normalna też Nasze włosy  - Page 4 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimePią 13 Kwi - 19:19:58

ale mam ochotę się przefarbować!
patrzę na tę dziewczynę i sama chcę taki kolor, jaki ma ona:
http://lookbook.nu/oliviaharrison

cudowny!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimePią 13 Kwi - 19:22:19

matko, ja też. tylko czekam na maj, kiedy będę wolna i poszaleje Nasze włosy  - Page 4 340469
i właśnie nie wiem, czy nie zabawię się takim rudym!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Maj - 10:12:33

no i stało się: mam rude włosy!
Nasze włosy  - Page 4 JPdpr
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Maj - 20:19:27

to czekamy na zdjęcia ;P

ja się waham pomiędzy rudobrązowym a brązowym. ale to gdzieś za miesiąc, jeśli się zdecyduję kiedykolwiek ;P
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimePon 21 Maj - 19:21:00

Ogólnie w moich włosach podoba mi się tylko kolor i to, że są proste. Strasznie mi się przetłuszczają i muszę je myć codziennie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimePon 21 Maj - 20:05:07

jej, ja też. na drugi dzień po myciu już są okropne.
jeszcze przez KStew nabyłam nawyk przeczesywania włosów ręką, co tylko to pogorsza...
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 23 Maj - 18:33:20

mnie się ostatnio bardzo przetłuszczają i muszę myć codziennie. jeszcze niedawno wystarczyło jak myłam co drugi dzień. W moim przypadku wiele chyba zależy od szamponu.

Moje włosy też są proste, ale akurat mnie nie cieszy to za bardzo, bo chciałabym mieć fale.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 23 Maj - 18:51:09

też mam proste, jak drut. i w ogóle nie puszyste. co zakręce, to zaraz mi się prostują =="
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 23 Maj - 19:14:30

Mam tak samo. I na dodatek są bardzo cienkie. Szybko się niszczą. Prawie nie prostuję, nie kręcę a są zniszczone. Poza tym to nienawidzę wilgoci, okropnie działa na moje włosy. Koszmar. Wywijają się we wszystkie strony. Ale to chyba problem wielu osób ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 23 Maj - 19:17:53

Tez mam cienkie! I to strasznie. Jak się je weźmie 'w garść' to nawet nie jest połowa włosów innych ludzi ;p Niektórzy mają takie genialne grube włosy.
Dalej nie mam zdjęcia rudej siebie, a jestem dumna z koloru, więc mogę tylko pokazać, jaki mniej więcej mam:
Nasze włosy  - Page 4 HCo13_6
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 6 Cze - 10:13:50

Kocham moje włosy ! ♥️ nie ścinałam ich od ponad roku i są minimalnie zniszczone tylko dlatego ze je często prostuje bo nie zawsze podobają mi się moje fale Nasze włosy  - Page 4 136969 Co do koloru to mam wiele ! z przodu mam jasny odcień blondu, dalej trochę ciemniejszy odcień blondu ale z tyłu taki ciemny brąz podchodzący już pod czarny. Farbować na razie nie chce - bo lubie te kolory - często słyszę: "Ale ty masz kolorowe włosy!" a mnie to tak strasznie śmieszy! Co do mycia to różnie. Raz myje co dwa dni, raz codziennie ale to zależy od szamponu. Jak używałam Palmolive zielony i nie musiałam codziennie myć. Raz mi sie zdarzyło że miałam włosy jak dopiero co umyte przez 3 dni (gdy nie myłam włosów) o.O Teraz tylko czekam aż mi jeszcze podrosną :p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitimeSro 6 Cze - 10:15:53

Ja mam mega zniszczone końcówki, bo dawno ich nie ścinałam ... Zazdroszczę, że nie musisz tak często myć. Moje już czasami po cały dniu wyglądają masakrycznie ...
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Nasze włosy  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze włosy    Nasze włosy  - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasze włosy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Włosy/fryzury
» Nowe włosy Alexis Bledel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: moda i uroda :: Uroda i zdrowie-