I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ulubione i znienawidzone przedmioty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSro 20 Kwi - 14:55:43

Tak jak w temacie Ulubione i znienawidzone przedmioty 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 10:50:47

ulubione - angielski, wf.
znienawidzone - matematyka, fizyka.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 10:52:43

WoS =="
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 14:13:22

ulubione - angielski, polski, geografia
znienawidzone - wf, fizyka
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeCzw 21 Kwi - 15:53:15

ulubione : angielski, w-f
nielubiane : fizyka
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeNie 8 Maj - 14:45:29

czyli tylko ja nie lubię WOSu? zawsze, jak się go uczę to na pamięć. nie rozróżniam norm prawnych, aktów prawnych, aktów normatywnych...
a z wczesniejszych lat to nie lubiłam muzyki. Kto każe nieutalentowanym dzieciom śpiewać przed klasą...?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeNie 8 Maj - 16:28:55

też nie lubię WOSu, to jest taaakie nudne.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePią 13 Maj - 17:41:19

też nie przepadam za WOSem, ale może dlatego, że mieliśmy nudną nauczycielkę. ale ja w tym roku nie miałam wosu, więc luuz.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePią 20 Maj - 14:32:16

lubię wszystkie poza wosem, historią i gejografią ;D a najbardziej to języki - polski, angielski, niemiecki, chemie i biologię ;P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSob 21 Maj - 19:41:48

geografii nie lubisz? ja uwielbiam. świetny przedmiot.

co ciekawe, ostatnio polubiłam matematykę.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSob 21 Maj - 19:48:05

z matematyką u mnie jest taki problem, że w ławce, czy w domu zadania spokojnie zrobię. nawet i przy tablicy czasami.
a na sprawdzianie to zupełnie nie...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePon 23 Maj - 16:16:43

z matmy orłem nie byłam, ale strasznie lubię. uważam, że matura z matmy powinna być obowiązkowa ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePon 23 Maj - 17:44:47

z jednej strony to tak, bo skoro ściśli męczą się na polskim to humaniści niech się męczą na matmie (mówi to 'humanista')
ale z drugiej strony, czy naprawdę muszę znać logarytmy, ciągi etc ? rozumiem podstawy, ale dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić każdy umie. Zresztą jakoś zdało się matmę w gimnazjum.
a chyba ważniejsze jest znanie chociaż podstawowych faktów historycznych Polski niż, że delta to się równa be kwadrat minus a razy ce.
nie wiem.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePon 23 Maj - 18:28:08

nie chodzi o deltę samą w sobie tylko rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i trenowanie mózgu ;> a to bardziej praktyczne niż fakty historyczne ;] in my opinion ofc ;P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeWto 24 Maj - 13:18:03

matma jak najbardziej uczy logicznego myślenia, jednak spora część materiału jest nam kompletnie nieprzydatna w normalnym życiu. tylko, że z drugiej strony połowa rzeczy, której uczymy się w liceum nie przyda nam się w przyszłości. a swoją drogą, jak na Polaka przystało, powinno się znać jakieś podstawy historii swojego kraju niezależnie od tego czy jest się 'umysłem ścisłym' czy 'humanistą'.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeWto 24 Maj - 14:25:07

oj no wiem :P
chodzi mi o to, co Bliho napisała Ulubione i znienawidzone przedmioty 340469
ale ja tem nie wiem. jestem jak i za jak i przeciw.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeWto 24 Maj - 17:31:23

historii tym bardziej się nie używa na codzień :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSro 25 Maj - 12:30:03

no wiem, ale jak niektórzy nie wiedzą kiedy II wojna światowa była to lekki wstyd :P
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimePią 27 Maj - 18:06:11

dopóki nikt ich nie przepytuje, to nie wiadomo, że nie wiedzą xD na ale trochę wstyd, racja :P choć to mojego zdania nie zmieni :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeNie 18 Mar - 14:11:37

Lubię psychologię, polski, biologię, nie przepadam za WOKiem, fizyką, niemieckim.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSob 31 Mar - 15:20:51

WOK u mnie był masakryczny... takie nudy, nic nie robiliśmy. Nawet chyba średniowiecza nie skończyliśmy.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitimeSob 7 Kwi - 10:13:35

U mnie jest dość uporządkowany. Teoria każdej epoki, a potem rozpoznawanie obrazków. Całkiem w porządku, ale do mnie taka forma jakoś nie przemawia. (;
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Ulubione i znienawidzone przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione i znienawidzone przedmioty   Ulubione i znienawidzone przedmioty Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ulubione i znienawidzone przedmioty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-