I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasz dziennik, czyli oceny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeWto 21 Lut - 4:10:32

Trzy to dobra ocena przecież xd bdcie się martwić jak bd mieć dwójki xd 6+? o.O Myślałam,że taka ocena jest tylko filmach xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeWto 21 Lut - 9:55:31

zawsze mi mówili, że w liceum to będziemy błagać o 3 i będziemy się cieszyć z trójek :P w moim wypadku to nieprawda xD oczywiście czasami sa momenty kiedym jestem przyjemnie zaskoczona 3 :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePon 27 Lut - 10:37:11

To za co dostałaś te ocenę?;> xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePon 27 Lut - 13:13:56

Excline napisał:
To za co dostałaś te ocenę?;> xd
ja? nie wiem o co chodzi ^^

pond, jak tam chemia?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePią 2 Mar - 5:07:58

Ktoś pisał,że dostał 6+ xd może mi się coś pomyliło xd
ja wczoraj dostałam 4- za sprawdzian z organizacji na który nic nie umiałam xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePią 2 Mar - 14:37:05

a możliwe, że ja coś takiego pisałam... nie pamiętam.

Crazy napisał:
5 z hiszpańskiego. coś za dobre oceny mam...
yyy, już nie są takie dobre Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePią 2 Mar - 15:39:04

dziś
3 z kartkówki niezapowiedzianej (według nauczycielki zapowiedziana..ale nikt nic nie wiedział..) z chemii ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePią 2 Mar - 15:41:02

matko, dzisiaj pisaliśmy spr z trygonometrii. myślałam, że to umiem.
myliłam się.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 4 Mar - 8:37:25

Muszę fizyke poprawić :<
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeWto 6 Mar - 12:44:54

dzis dostałam 5 ze spr. z francuskiego ;D i 6 z odp. z angielskiego, niezłego szoka miałam ha XD
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeWto 6 Mar - 16:30:31

Brawo! ^^
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePią 9 Mar - 23:31:13

Crazy napisał:
pond, jak tam chemia?
Odwlekam tę poprawę w nieskończoność, ale w poniedziałek ostateczny termin.

Chyba ostatnio dostałam 6 z angielskiego (huhu), 5 z biologii i 4 z fizyki.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 10:41:42

pond napisał:
Crazy napisał:
pond, jak tam chemia?
Odwlekam tę poprawę w nieskończoność, ale w poniedziałek ostateczny termin.

Chyba ostatnio dostałam 6 z angielskiego (huhu), 5 z biologii i 4 z fizyki.
to powodzenia Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 340469

ja dostała ostatnio 4 i 2 z matmy, plus dwie 5 z ang
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 20:05:23

4 z brzuszków xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePon 12 Mar - 20:09:52

Chemia poszła mi dobrze! Tak myślę. Ale chyba (znowu) zwaliłam historie. Jak zwykle.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimePon 12 Mar - 20:12:22

pond napisał:
Chemia poszła mi dobrze! Tak myślę. Ale chyba (znowu) zwaliłam historie. Jak zwykle.
congrats! (w związku z chemią oczywiście)
u mnie zawsze było na odwrót, co do historii i chemii.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeWto 13 Mar - 3:41:35

A ja jutro mam sprawdzian z historii ;x
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 18 Mar - 13:59:08

Ja mam jutro test z polskiego, ja pierdziule. Już czuję, jaka będzie grzana jutro, takie oto urocze tematy: Kryzys światopoglądowy w trenach Jana Kochanowskiego albo Filozofia życiowa Jana Kochanowskiego w pieśniach. Niby spoko, ale w połączeniu z analizą i interpretacją jakiegoś trenu czy pieśni, to wcale nie jest fajne. Jak znowu dostanę dwa albo trzy, to mogę się pożegnać z piątką na koniec xd.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 18 Mar - 14:04:36

Ja ostatnio miałam coś w stylu Dramat człowieka zwyczajnego uwikłanego w hisotrię w "Pamiętniku z powstania warszawskiego" i "Budowaliśmy barykadę". Niby proste, ale pisaliśmy to przez dwie lekcje (na maturze ma się 3 godziny zegarowe), więc musiałam się spieszyć i mi wyszło beznadziejnie. W dodatku o wiele bardziej wolę analizować lirykę niż prozę =="
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 18 Mar - 14:06:50

Ja mam 110 minut na to coś. Ja w ogóle nie przepadam za analizowaniem i interpretacją. Zawsze brakuje mi już pomysłów, co mogę jeszcze napisać, a potem, jak dostaję klucz, toto jest takie banalne, i mam się za idiotę, że na to nie wpadłam ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 18 Mar - 14:12:28

koka napisał:
Ja mam 110 minut na to coś. Ja w ogóle nie przepadam za analizowaniem i interpretacją. Zawsze brakuje mi już pomysłów, co mogę jeszcze napisać, a potem, jak dostaję klucz, toto jest takie banalne, i mam się za idiotę, że na to nie wpadłam ;D
uh, dokładnie!
albo często mam wrażenie, że to co jest w kluczu, zawarałam w swoim wypracowaniu. ale może tylko ja to widzę :P
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 18 Mar - 14:15:22

Ja też miewam takie wrażenie, ale rzadko. Częściej właśnie jestem załamana swoją małopomyślnością :P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeSro 21 Mar - 15:51:35

Przyszłam sobie dzisiaj wesoła na matematykę, myśląc sobie: "A dobrze mi poszedłostatni sprawdzian. Pewnie 4 dostanę.".
A tu taki zwrot akcji, dostałam 2 Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 340469
brawo ja.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeSob 24 Mar - 21:31:48

Crazy napisał:
Przyszłam sobie dzisiaj wesoła na matematykę, myśląc sobie: "A dobrze mi poszedłostatni sprawdzian. Pewnie 4 dostanę.".
A tu taki zwrot akcji, dostałam 2 Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 340469
brawo ja.
Ja mam tak, że gdy wydaje mi się, że jakaś kartkówka/sprawdzian dobrze mi poszedł, to wtedy zwykle dostaję niższą ocenę niż się spodziewałam, i na odwrót.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:00:20

Ja się nigdy nie nastawiam, w ogóle nie myślę o tym, jak mi poszło, żeby potem się właśnie nie zawieść xD
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasz dziennik, czyli oceny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» E-dziennik
» Nasz styl
» SOPA, PIPA, ACTA i inne, czyli internetowa wojna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-