I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Języki obce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2

Ile języków chciałabyś znać?
Jeden, ale perfekcyjnie.
Języki obce - Page 2 Poll_left29%Języki obce - Page 2 Poll_right
 29% [ 2 ]
Dwa to minimum.
Języki obce - Page 2 Poll_left0%Języki obce - Page 2 Poll_right
 0% [ 0 ]
trzy to było by coś.
Języki obce - Page 2 Poll_left57%Języki obce - Page 2 Poll_right
 57% [ 4 ]
cztery i więcej.
Języki obce - Page 2 Poll_left14%Języki obce - Page 2 Poll_right
 14% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7
 

AutorWiadomość

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 27 Cze - 8:46:27

a ja chciałabym umieć po łacinie. trochę niepraktyczny język, ale przez książki Musierowicz mi się podoba.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 27 Cze - 9:52:38

Ja w szkole tylko polski niemiecki i angielski. Zastanawiam się nad rosyjskim. A w domu uczę się hiszpańskiego i włoskiego ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 27 Cze - 10:00:50

Lizzie napisał:
a ja chciałabym umieć po łacinie. trochę niepraktyczny język, ale przez książki Musierowicz mi się podoba.
już chyba maturę z łaciny nawet wycofali, nie?
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 27 Cze - 19:36:26

ale u nas w większości LO jest obowiązkowa ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 17:55:44

ja się uczę angielskiego i francuskiego, planuję iść do dwujęzycznego liceum z hiszpańskim plus gdzieś na boku trochę szwedzkiego się nauczyć, bo strasznie mnie ten język fascynuje. umiem już kolory, haha.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Lut - 17:10:48

matko, uczę się francuskiego i ostatnio tak go znienawidziłam...
Hiszpański jest spoko, szczególnie, jak uczyłaś się fr to ten Ci łatwo przyjdzie.
Szwedzki? Fajnie!
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Lut - 17:47:31

Też znienawidziłam francuski po tym, jak zaczęłam się uczyć, ale mimo wszystko jestem zdeterminowana.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Lut - 17:51:46

to przynajmniej tyle, co zazdroszczę. ja omijam go szerokim łukiem.
pisać, czytać po francusku mogę, ale żaby zrozumieć co oni do mnie mówią to wyższa szkoła jazdy...
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Lut - 18:06:35

Mam dokładnie to samo, czytanie mi wychodzi idealnie, chociaż z pisaniem momentami mam lekki problem, ale gdyby do mnie zaczął jakiś Francuz mówić, to bym po prostu wyszła.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 4 Mar - 8:43:01

Ubolewam nad tym, że teraz ucze się tylko niemieckiego ;(
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 12:23:45

Angielski rozszerzony, niemiecki w podstawie, łacina.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Cze - 7:45:21

angielski w 24 akcentach, dobre ;p

Słuchając tych brytyjskich od razu przypominały mi się poszczególne postacie z różnych seriali angielskich Języki obce - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 10:11:50

Lizzie napisał:
ja też czasem myślę po angielsku ;D

O, ja ostatnio bardzo często przyłapuję się na myśleniu po angielsku, czasami nawet coś zaczynam mówić, a dopiero po chwili się zorientuję. ;p

Ale tak - angielskiego uczę się dopiero 7rok, ostatnio go strasznie polubiłam. Języki obce - Page 2 136969 Co do niemieckiego, którego naukę dopiero co zaczęłam, nienawidzę go. Po prostu. Praktycznie w ogóle się go nie uczę, zapamiętuję tylko z lekcji i powtarzam przed sprawdzianami. No, wychodzi to 4 na koniec, ale tylko dlatego, że na lekcji pani robi świetne ćwiczenia, w przeciwieństwie do naszej angliczki na której lekcjach prawie nic się nie uczę. Tyle.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 10:52:26

ciekawa jestem, jak głupio brzmimy mówiąc po angielsku dla Brytyjczyków, czy Amerykanów ;p
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 13:23:22

Pewnie tak głupio, gdy Anglik czy Amerykanin mówi po polsku. ;p
I trochę przeraża mnie fakt, że większość obcokrajowców zna tylko polskie przekleństwa...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 13:31:39

ja osobiście nie staram się 'robić' jakiegoś akcentu. Tzn. oczywiście mówię z innym akcentem, gdy mówie po angielsku, ale jakoś tak bardzo się nie sile na jakiś brytyjski czy coś xD Mam znajomych, co tak robią i brzmi to... okropnie zabawnie. le siłą rzeczy jestem otoczona przez angielski i chłone te przerózne akcenty ;p
Ha, pamiętam, jak mój nauczyciel-Anglik mówił po polsku (nie za dużo, ale zawsze). Brzmiał, jak dziecko :P
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimePon 4 Cze - 13:16:08

hehe. Moja ciocia i wujek mieszkają w Anglii i szczerze mówiąc gdy mówią do mnie nawet po polsku [a są polakami] to mogę usłyszeć ten inny akcent.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitimeWto 5 Cze - 9:13:49

tstanio na youtubie oglądam rożne filmiki w stylu "american vs. british accent" i dochodzę do wniosku, że lepiej rozumiem ten brytyjski.
A to jest dziwne, bo zazwyczaj Amerykanie dla mnie wyraźniej mówili.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Języki obce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Języki obce   Języki obce - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Języki obce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-