I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimeSob 26 Mar - 19:31:32

Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimeSob 26 Mar - 22:01:16

piosenka zdecydowanie pozytywna, ale teledysk mi się za bardzo nie podoba. wolę 'realne' klipy. ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimeNie 27 Mar - 9:17:02

a ja mam na odwrót Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] 340469 piosenka ujdzie, ale teledysk super :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimeNie 27 Mar - 10:09:46

Dojebała z tym teledyskiem. Piosenka też głupia xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimeNie 27 Mar - 16:15:44

Crazy napisał:
a ja mam na odwrót Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] 340469 piosenka ujdzie, ale teledysk super :P
też mam takie zdanie.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitimePon 4 Kwi - 14:26:28

teledysk spoko, ale bardzo lubiłam tę piosenkę od kiedy płyta wyszła, więc denerwuje mnie, że jest singlem :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]   Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Brodka - Krzyżówka Dnia [teledysk]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-