I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dr House (serial)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeWto 25 Sty - 17:37:00

Cytat :
Dr House (ang. House; House, M.D.) – amerykański medyczny serial telewizyjny produkowany dla stacji telewizyjnej FOX. Zadebiutował na antenie 16 września 2004 roku.
Fabuła serialu koncentruje się na osobie dr. Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), niekonwencjonalnego, szalonego, a zarazem genialnego lekarza, kierującego zespołem diagnostycznym w fikcyjnym Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro (PPTH) w New Jersey. W każdym odcinku dr House wraz ze swoim zespołem próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. W pierwszych trzech sezonach zespół dr House'a tworzyli: dr Allison Cameron (Jennifer Morrison), dr Robert Chase (Jesse Spencer) i dr Eric Foreman (Omar Epps), od czwartego sezonu dr Chris Taub (Peter Jacobson), dr Lawrence Kutner (Kal Penn) oraz dr Remy "Trzynastka" Hadley (Olivia Wilde), a od siódmego sezonu w zespole pojawiła się Martha M. Masters (Amber Tamblyn). Ponadto serial ukazuje prywatne życie House'a i członków jego zespołu, najlepszego i jedynego przyjaciela dr Jamesa Wilsona (Robert Sean Leonard), ordynatora oddziału onkologii oraz dr Lisy Cuddy (Lisa Edelstein), dyrektor szpitala Princeton‑Plainsboro.
[wikipedia]

tak jak kiedyś nie rozumiałam fenomenu Housa, tak teraz nie mogę doczekać się na kolejny odcinek. ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSro 26 Sty - 14:00:46

Jak idzie na TVNie to oglądam xD Lubię Dr House (serial) 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSro 26 Sty - 14:19:01

ja oglądam na TVP 2, 6 sezon ;) świetny, świetny,
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSro 26 Sty - 15:18:35

ja oglądam równocześnie na TVN i TVP 2 ;d
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSro 26 Sty - 18:16:35

czasami oglądam, ale tak wyrywkowo
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSro 26 Sty - 22:01:33

najlepszy<333 ale stanęłam w połowie 6. sezonu
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeCzw 27 Sty - 8:02:43

Ja się chyba na 5 sezonie zatrzymałam.
jakoś mnie ostatnio nie ciągnie, ale mimo to uważam, że jest genialny.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSob 11 Lut - 11:19:24

kiedyś oglądałam, chyba stanęłam gdzieś na czwartym sezonie.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSob 7 Kwi - 10:42:03

Dawno już nie oglądałam, w ogóle pogubiłam się w tych wszystkich odcinkach i tak dalej. Pewnie będę chciała je obejrzeć, może w wakacje zasiądę i obejrzę wszystkie :>
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSob 7 Kwi - 20:03:38

ja tak samo. tylko, że już nie wiem na czym się zatrzymałam.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeNie 8 Kwi - 8:40:05

Ja też nie :P Zacznę od pierwszego odcinka pierwszego sezonu ^^
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeSob 26 Maj - 13:03:00

I jak tam po finale? Nie oglądam, ale mój brat tak, więc co nieco wiem ;p
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeNie 27 Maj - 6:22:21

Nie oglądałam od połowy 7 sezony, ale finał obejrzałam i tak. Bardzo, bardzo mi się podobał!
Przekręt House z jego śmiercią od razu skojarzył mi się z finałem Sherlocka, bo w końcu on też umarł, ale żyje - w tym wypadku nie wiemy tylko jakim cudem. Ale nie zmienia to fakty, że się cholernie cieszę, bo gdyby House naprawdę umarł, miałabym przynajmniej miesięczną żałobę.

A słyszałyście, że być może będzie nakręcony film pełnometrażowy o przygodach Wilsona i House'a? Dr House (serial) 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitimeNie 27 Maj - 8:41:26

Nie oglądam, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jaoś dla mnie serial to serial, a film to film Dr House (serial) 136969
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Dr House (serial) Empty
PisanieTemat: Re: Dr House (serial)   Dr House (serial) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Dr House (serial)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Ostatnio obejrzany film/serial

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-