I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Christina Aguilera - You Lost Me

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitimePon 2 Sie - 14:26:27

Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Re: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitimeWto 3 Sie - 13:59:32

Właśnie oglądałam.
Piosenka ok, ale teledysk mi się znowu nie podoba no... nie wiem czemu. Trudnu trafić z teledyskiem w mój gust.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Re: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitimeWto 3 Sie - 17:29:37

Dla mnie ten teledysk jest meeega usypiający. Jedyne co mi się w nim podoba to wygląd Christiny (a tak a propos zauważyłyscie, ze się przefarbowała?). Młodo, kwitnąco, taką ją uwielbiam <3
Co do piosenki to jedna z lepszych na Bionicu, ale wolałabym coś szybkiego, tanecznego na lato, a nie balladę o rozstaniu.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Re: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitimeWto 3 Sie - 20:47:22

Ładnie CHristina tam wygląda, trzeba przyznać. Ale tak, jak powiedziałaś (napisałaś) nudny trochę.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Re: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitimeSro 4 Sie - 11:53:56

do tej piosenki można było nakręcic bardzo fajny klip.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Christina Aguilera - You Lost Me Empty
PisanieTemat: Re: Christina Aguilera - You Lost Me   Christina Aguilera - You Lost Me Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Christina Aguilera - You Lost Me

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Moves Like Jagger - Maroon 5 featuring Christina Aguilera [piosenka]
» Christina Perri - "A Thousand Years" (Music Video)
» Kanye West / Ruth Hogben - Lost in the World

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-