I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 To może coś o butach?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Cze - 15:21:32

ja uważam, że kupowanie tych butów jest bez sensu jak kupowanie conversów. choć nie powiem, też chciałabym mieć, ale nie za taką cenę.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Cze - 16:02:27

Lizzie napisał:
ja uważam, że kupowanie tych butów jest bez sensu jak kupowanie conversów. choć nie powiem, też chciałabym mieć, ale nie za taką cenę.
zgadzam się To może coś o butach? - Page 2 340469 bezsensu jest wydawać na takie buty ok. 200 zł
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Cze - 18:58:40

też tak sądze. za dużo, a zwykłe są takie same. ale chciałoby się xD
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Cze - 21:21:22

A jakie buty noscie latem? Ja trampki, adidasy, ale głównie to japonki!!! xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 26 Cze - 13:21:29

ja zwykle sandały i japonki. Miałam kupić sobie koturny na lato, ale stwierdziłam, że najlepiej na płąskim.
Poza tym to tenisówki, jazzówki, adidasy. Zależy od pogody ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 9:25:13

teraz modne są lordsy, czy jak im tam
To może coś o butach? - Page 2 Z11299558Q,Lordsy-i-slippersy
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:05:50

raczej nie dla mnie takie..
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:07:33

mnie też się nie podobają...
jakoś... nie, brzydkie są.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:17:44

takie jakieś..a wgl to chcę kupić właśnie jakieś buty teraz na wiosnę i nie mam w ogóle pojęcia jakie...nawet po sklepach nie chodziłam i nie wiem co jest..
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 10:20:45

znaczy może ktoś w nich ładnie by wyglądał, dobrał ciuchy itp, ale nie są to buty dla mnie.

ja chyba stawiam na trampki i tenisówki. choc jakieś addidasy by mi się przydały...
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 18 Mar - 18:14:38

nie podobają mi się.

muszę sobie kupić jakieś ładne buty na płaskim obcasie, ale nic mi się w tych sklepach nie podoba.
poza tym jakieś adidasy by się przydały, ale też nic ładnego nie widzę.
chyba mam dziwny gust.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeWto 20 Mar - 17:12:33

mam tak samo.
najbardziej do mnie trampki przemawiają, a znaleźć jakieś ładne addidasy to już wyzwanie.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 24 Mar - 21:17:38

kiedyś nie miałam problemu ze znalezieniem ładnych adidasów, ale teraz po prostu nic nie widzę. nie chcę takich małych, dopasowanych do stopy, jeśli wiecie o co chodzi, ale też nie chcę takich wieelkich ;P chyba jestem zmuszona chodzić w starych butach.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Mar - 15:13:48

albo mi się kompletnie gust zmienił, albo naprawdę nie ma ładnych addidasów. tak jak mówisz właśnie To może coś o butach? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Kwi - 9:15:47

Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Kwi - 10:59:44

nie lubię klapek, nie wiem czemu... więc kompletnie mi się nie podoba.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 29 Kwi - 13:17:04

Ja kocham japonki i chce chociaż jedną parę od tej firmy xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 9:24:24

Nie przepadam za klapkami ani za japonkami, a noszę je jedynie na basen ;d.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 9:29:38

dokładnie. zresztą dalej jestem przekonana, że mam krzywą nogę i czesto wykrzywaim te klapki :P
wolę sandały zdecydowanie
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 9:37:24

Szaleńczo podobają mi się sandały na koturnach To może coś o butach? - Page 2 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 9:48:27

a propos koturn to urzekły mne te buty:
To może coś o butach? - Page 2 15083pp
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 13:24:34

Śliczne ^^
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 6 Maj - 14:15:03

ja już od dwóch lat kupuję ładne koturny i do teraz nie mam żadnej pary. W tym roku kupię na pewno. Chciałabym jakieś ładne na korkowej podeszwie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 6 Maj - 14:17:48

Ja właśnie widzę ludzi na zdjęciach w ładnych koturnach, ale jak idę do sklepu to nic mi się nie podoba. jak znajdziesz coś ładnego to daj znać To może coś o butach? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitimeNie 6 Maj - 14:26:40

Ok.

Ja mam wielki problem z kupowaniem butów, nigdy nic mi się nie podoba. Jedynie nie mam kłopotów z kupowaniem tenisówek.

Na wiosnę nie mam żadnych butów. Wszystko z zeszłego sezonu, albo i starsze.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

To może coś o butach? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To może coś o butach?   To może coś o butach? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

To może coś o butach?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: moda i uroda :: Moda-